Farklı ülkelere seyahat etmek, birçoğumuz için farklı kültürleri ve birbirinden etkileyici noktaları keşfederken bir yandan da kendi sınırlarını aşmak, kendi benliğini daha yakından tanımak demek. İşte böylesine güzel bir fırsatın gerçekleşmesine yardımcı olarak, yolculuğumuzu bizim için kolaylaştıran her şey, şüphesiz ki hepimiz için müthiş ayrıcalıklar niteliğinde. Öyleyse gelin, Vodafone Red First‘ün yeni ayrıcalıklar dünyasına birlikte adım atalım.

İtalya dar sokak
Red First ile Öncelik Sizde: Ayrıcalıklar Dünyasına Adım Atın

Vodafone Red First ayrıcalıklar dünyası; İspanya’nın tarihi meydanı Plaza de Espana’dan, İtalya’nın dar sokaklarının birinde keşfettiğiniz küçük ve sevimli bir restorana, her şey dahil pasaport geçerli olan tüm Vodafone ülkelerinde Red’in ayrıcalıklarını kısıtlanmadan kullanabileceğiniz özel bir dünya. Burada keşiflerinizi ve farklı deneyimlerinizi nasıl’ını düşünmeden sevdiklerinizle rahatlıkla paylaşmanız mümkün. Red First’ün yeni tarifesi Redli40’ın 3 gün ücretsiz yurt dışı kullanımı sayesinde gezdiğiniz noktalardan çektiğiniz güzel fotoğrafları ve öğrendiğiniz ilginç bilgileri, hemen o anda aileniz ve arkadaşlarınıza gönderebilir ve tarifenizi yurt içindeki gibi kullanabilirsiniz.

shutterstock_700841770
Ayrıcalıklar Dünyasına Adım Atın

Seyahate çıkarken veya dönüş vakti geldiğinde, Red First‘lülerin %50 indirimli VIP transfer hizmetiyle, havaalanı ulaşımlarını özel şoförlü araçlar eşliğinde gerçekleştirebileceğini, ayrıca İstanbul Yeni Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda alacakları yurt dışı çıkış harç pulunun ücretsiz olduğunu da ekleyelim.

Biraz da nerede olursak olalım vazgeçilmezlerimizden olan izleme tutkumuzdan bahsedelim! Red First abonesiyseniz, 80’in üzerine TV kanalını, binlerce film, çizgi film ve tematik içeriği internetinizden yemeden istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Hatta dolu seyahat programınızda herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek olmadan, kanalları bir gün öncesine kadar geri alabilir, sevdiğiniz programları kaçırmadan keyifle takip edebilirsiniz. Red First‘ün ayrıcalıklar dünyasında, Free Digiturk Play’i de 12 ay boyunca ücretsiz kullanmanız mümkün! Bunun için tek yapmanız gereken; tuttuğunuz takımın Süper Lig maçlarını telefonunuzdan izleyebileceğiniz Taraftar Paketi ile 1000’in üzerinde yerli ve yabancı film, yüzlerce bölüm yabancı dizi, popüler dizilerin tekrarları, çocuk içerikleri ve çok sayıda canlı kanalın dahil olduğu Eğlence Paketi arasında seçim yapmak.

Red First‘ün ayrıcalıklı dünyası, sağlıklı yaşamı benimsemeniz için nereden başlamanız gerektiğini bile düşünmüş. Dijital sağlık uygulaması Diyetkolik’ten aldığınız %50 indirimle, buradaki diyetisyenleri tarafından hazırlanan diyet planları arasından kendi bazal metabolizma hızınıza uygun olan planı hazır olarak alabiliyor, diyetisyeninize dilediğiniz 5 soruyu sorabiliyor, diyet sürecine ilişkin raporlarınızı takip edebiliyorsunuz. Daha ne olsun?

shutterstock_497425381
Ayrıcalıklar Dünyasına Adım Atın

Bu ayrıcalıklı dünyanın bizlere sunduğu, her yerde ve her an yardımımıza koşacak, başka fırsatlar da var: havalimanında hızlı geçiş yapabilme, ihtiyaçlarınızı kısıtlamadan kullanabileceğiniz kadar yüksek data, aracınızı Otovınn şubelerinde hafta içi ücretsiz iç ve dış yıkama fırsatı ve daha fazlası. Ayrıca herhangi bir ihtiyaç anında, hızlı hizmet alabileceğiniz özel müşteri hizmetleri ve mobil destek ekibi de sizleri bekliyor olacak. Yoksa siz hala bu ayrıcalıklarla dolu dünyanın bir parçası olmadınız mı?

Vodafone Red First