Neler bekliyorsun yeni yıldan? Yeşil, kırmızı ve beyaz… Yeni yıl ruhu, renkleri ve ışıklarıyla etrafı sarmışken, sen neler diliyorsun? Uzun zamandır gerçekleştiremediğin hayallerin vardır örneğin… Nedir onlar? Gel, yeni yıl kapıya dayanmış, renkleriyle evinin her köşesini süslemişken; adım at hayallerinin dünyasına ve sen yeni yılda ne renklere boyamak istiyorsun hayatını, biraz düşün. Bil ki, zihninden geçirdiğin ne varsa, 2021’de yanından hiç ayırmayacağın Galaxy S20 FE ile gerçek olacak. Çünkü sevdiğin her şey için istediğin her şey onda!

Tutku dolu ruhunun yeni yılda gerçekleşmesini en çok istediği şeylerden biri şüphesiz, yeniden bol bol seyahat etmek. Yeni ülkeler gezmek, yeni kültürler ve insanlar tanımak, şehirlerin kendilerine özgü tarihi dokularına hayran kalmak, farklı lezzetler denemek… İstiyorsun ki, as sırtına çantanı, dünyanın herhangi bir noktasından başlayıp haftalarca, aylarca karış karış keşfet güzelliklerini. İlla uzaklara gitmeye de gerek yok, yaşadığın şehrin farklı semtlerini ve sokaklarını arşınlamayı da çok özledin. Daha önce hiç adını duymadığın bir kilisenin içine girmeyi, gizli bir bahçenin ardında keşfettiğin minik cafe’de bir kahve molası vermeyi, sevdiğin kitapçılarda saatler geçirmeyi…

Hayal Et

Yaşadığın şehirde ya da çok uzaklarda… Sen yolculuk ederken karşına çıkan her büyüleyici manzarayı Galaxy S20 FE’nin profesyonel düzeyde çoklu kamerası ile kaydetmeyi unutma. Ve en önemlisi, sonra sevdiklerinle paylaşmayı… Tüm hayallerinin gerçekleşmesi yakın, ancak yine de şimdilik günlerin evinin konforu ve sıcaklığında geçerken, sevdiklerinden uzak kalma. Seyrettiğin canlı konserleri en sevdiğin arkadaşlarınla, Galaxy S20 FE’nin çığır açan fotoğraf çözünürlüğü ve sinematik video çekimi ile paylaş. Göreceksin, paylaştığınız deneyimin birlikte bir müzik festivalinde olmaktan farkı olmayacak! O an fotoğrafını çekmek istediğin şeye ne kadar uzak olursan ol, Galaxy S20 FE’nin 3x Optik Zoom’uyla dilediğin kareleri maksimum netlikte yakalayabileceğini de hatırlatalım. Hatta dilersen kameranın yapay zekası tarafından iyileştirilen Süper Çözünürlüklü Zoom’u kullanabilir, 30X  zoom yaparak normalde fark etmediğin detayları bile yakalayabilirsin.

Yeni yıl dileklerinden biri, arkadaşlarınla yeniden rahatça dışarı çıkmak, bol eğlenceli akşamlarınıza geri dönmek, sabahlara kadar partilemek, özgürce dans etmektir belki de… ‘Özgürce’ demişken, hatırlarsın, burada özgür ruhunun ele avuca sığmayışından ve Galaxy S20 FE yanında olduğun sürece, özgürlüğünü nasıl ortaya koyabileceğinden bahsetmiştik. Bu yazıda sana hatırlattıklarımızı hiç unutma… Ne diyorduk, özgürce dans etmek! Bir düşün, ne kadar çok tanıdığın Zoom üzerinden evlendi yakın zamanda? Doğum günleri, nişanlar… Tüm bu unutulmaz anıları dijital platformlar üzerinden deneyimler olduk. Biz de seninle birlikte umuyoruz ki, yeni yılla birlikte tüm bu güzel anları hep birlikte, doyasıya eğlenerek yaşayabiliriz.

Eğlence
Eğlence | Fotoğraf: Unsplash / Mitchell Orr

Unutmadan, gece arkadaşlarınla çıktığın zamanki veya çılgınlarca dans ettiğin düğünlerdeki ortamı hemen bu akşam evinde de yaratabilir, salonun ışıklarını kapatarak kendine bir parti ortamı oluşturabilirsin. Parti ortamını sevdiklerinle paylaşmadan olur mu? İster onları görüntülü arayarak yanında hissedebilir, ister Galaxy S20 FE’nin gece daha iyi fotoğraflar çekebilmen için büyütülen sensörü sayesinde, karanlıkta bile harika kareler yakalayıp onlarla paylaşabilirsin. Galaxy S20 FE’nin profesyonel kamera sistemi, düşük ışıkta bir seferde çok sayıda fotoğraf çekiyor ve hepsini daha az bulanıklık ve parazitle tek bir büyüleyici çekime dönüştürüyor. Daha büyük görüntü sensörleri ve yapay zeka ile ‘Gece’ moduna geçtiğinde, gece boyunca yaşadığın her unutulmaz anı ölümsüzleştirebilirsin.

Gel bir de bolca sosyalleşmeyi hayal edelim yeni yılda! Kalabalık arkadaş buluşmaları düzenlemeyi, en yakınlarınla bir evde toplanıp film geceleri yapmayı, eğlenceli oyunlar oynayıp birbirinizi komik durumlara sokmayı… Bil ki, arkadaşların ve senin kahkahalarla güldüğünüz o anlarda çektiğiniz tek bir selfie bile, yıllar sonra geri dönüp baktığında yüzünde kocaman gülümsemelere sebep olacak. Bol kahkahalı ve eğlenceli videolu görüşmelerinizin yanı sıra, 32 megapiksellik ön kamerasıyla harika selfie’ler çekmenin keyfi de harika!

youtube play youtube play

Görüyorsun, Galaxy S20 FE yanında oldukça sen ne istersen o: Birbirinden özel nitelikleri, yeni yılda ve sonrasında kuracağın uçsuz bucaksız tüm hayalleri gerçek kılmak için tasarlandı. Daha azıyla yetinmek yerine, hep daha fazlasının peşinden gitmen için…

Keşfetmek için tıkla.