Siz de yeni yılın gelişini evde kutlayacaklardan mısınız? Gecenizi daha keyifli geçirmeniz için önerilerimize kulak verin:

Home Alone

_Gece uzun! O yüzden erken buluşup yemek öncesi gecenizi keyiflendirecek bir film seyredebilirsiniz. Film seçimi yaparken, En İyi Yılbaşı Filmleri listemize göz atmayı unutmayın.

Table

_Özenin ve harika bir sofra hazırlayın; bol şarap içeceğiniz, kahkahalarla güzel bir sohbet edebileceğiniz bir yemek sizi bekliyor. Sofranızın ortasına çam ağacı dalları koyup, kırmızı detaylarla yılbaşı ruhunu daha kolay yakalayın. Restoran ve catering’lerin birçoğu yılbaşı gecesi için hindi siparişi alıyorlar, aklınızda bulunsun.

oyun

_Cranium, Tombala, Scrabble, Tabu, UNO, “I Never” gibi oyunlarla gecenize eğlence katın. Oyunlardan birinde de, geçtiğiniz senenin “EN”lerini birbirinizle paylaşabilirsiniz. 2017 içerisinde izlediğiniz hangi filmi en çok beğendiniz, hangi kitap favoriniz oldu, hangi mekana tekrar ve tekrar gitmek istiyorsunuz, hangi semtte daha keyifle gezmek için havaların ısınmasını sabırsızlıkla bekliyorsunuz… Bu şekilde fikir alışverişinde bulunmak, 2017’nin özetini çıkarmanızı sağlayacak. Tabii, geçmişten bahsederken yeni sene için hayallerinizi de paylaşmayı unutmayın 🙂

Cosmopolitan

_Leziz bir kokteyl hazırlamanın tam zamanı! Cosmopolitan’a ne dersiniz? Tarifi aşağıda:

> 35 ml Votka

> 15 ml Portakal likörü

> Taze Sıkılmış lime (yoksa limon) suyu

> 25 ml Kızılcık suyu

> Portakal kabuğu

Votka, portakal likörü, lime suyu ve Kızılcık suyunu içki karıştırıcınızın içerisine bol buz eşliğinde atın ve iyice karıştırın. Karışımı, Martini kadehlerine bölün. Sonrasında portakal kabuklarını kadehlerin içerisine yerleştirin. İşte, bu kadar kolay!

gift

_Hediye çekilişi yapın. Bir bütçe belirleyin ve geceye katılacak herkes bütçe dahilinde bir tane hediye satın alıp gelsin. Yılbaşında hediye almak ve vermek herkesi çok mutlu edecek.

dans

_Gecenin devamında müzik sesi biraz açabilirsiniz. Bu gece özel; komşular bir şey demez! Spotify’dan rahatça bulabileceğiniz yılbaşına özel listeler eşliğinde dans ederek, tüm senenin stresini atacaksınız.

Bonus: Birçok kişinin hala vazgeçemediği bir Yılbaşı klasiği: Victoria’s Secret Defilesi seyretmek! Geçtiğimiz günlerde Çin’de gerçekleşen defile, yılbaşı gecesi TLC kanalında yayınlanacak.

Herkese iyi seneler ve şimdiden iyi eğlenceler!