Bizim için yeni yıl arifesi demek, ritüeller demek. Evde kurulan çam ağaçları, sevdiklerimize aldığımız hediyeler, yılbaşı filmleri, kış moduna uygun playlist’ler, tarçın kokulu mumlar, zencefilli kurabiyeler… “Yeni yıl” denince aklımıza gelenlerden bir tanesi de, dünyanın farklı yerlerinde, Aralık ayında kurulan rengarenk, ışıl ışıl Noel pazarları. Eğer siz de bizim gibi yılbaşı pazarlarını gezmeyi sevenlerdenseniz, bugün size bir önerimiz var. Güzel haber şu ki, önerimiz için uçağa atlayıp Avrupa’ya gitmenize gerek yok; çünkü bu pazar İzmir’de!

21-25 Aralık tarihleri arasında İzmir ve civarlarındaysanız ne mutlu size; çünkü +1 Sunar: Eats and Beats Christmas Bazaar’22 bu tarihlerde Hilltown Karşıyaka’da gerçekleşiyor.

Devasa çadırların içerisinde yılbaşı alışverişi yapmak, birbirinden sevdiğimiz sanatçıların canlı performanslarını dinlemek kulağa güzel geliyor değil mi? Peki bu çadırda hepsinin yanında dünya mutfağı lezzetlerine de yer verileceğini söylesek? Kısacası, +1 Sunar: Eats and Beats Christmas Bazaar’22’de hem alışveriş, hem müzik hem de gastronomi bir arada olacak!

Pazarda sahne alacak isimler de oldukça heyecan verici! Performanslarını canlı olarak dinleyeceğimiz arasında Dolu Kadehi Ters Tut, Gökhan Türkmen, Zeynep Bastık, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Deeprise, Jabbar, Yasak Helva gibi birçok isim bulunuyor.

Alışveriş yapıp lezzet duraklarını keşfedebileceğiniz, konserlerle coşup eğlenebileceğiniz +1 Sunar: Eats and Beats Christmas Bazaar’22, yılbaşı korteji ve animasyon gösterileriyle herkesi eğlenceye davet ediyor. 

Bu yılı daha eğlenceli ve sürprizli sonlandırmak istiyorsanız, sevdiklerinizle birlikte rotanızı Hilltown Karşıyaka’ya çevirebilirsiniz. 

Daha fazla bilgi almak için: https://www.instagram.com/artibir/