Çoğumuz için beyaz sneaker demek; her an, her yerde sade ama şık bir görünüm demek. İşte tam da bu noktada sizi adidas CONTINENTAL80 ile tanıştıralım! 

adidas x theMagger Petra

‘Continental’ kelimesi, ‘kıtasal’ anlamına gelen ve bu anlam itibariyle birbirinden tamamıyla farklı hikayelere sahip olan yüzlerce, binlerce insandan tek bir çatı altında bahsetmeye olanak sağlayan bir kelime. Koca bir kıtayı simgeleyen tek bir ifadeden bahsediyoruz. Adından da belli olduğu üzere, adidas CONTINENTAL80 de tam olarak aynı anlama sahip. “Kesinlikle herkes için!” diyerek yola çıktığından tek bir hedef kitleye hitap etmiyor. Aksine, herkesi bir araya getirmeyi, buluşturmayı hedefliyor.

adidas x theMagger CONTINENTAL80

İlhamını 80’li yıllardan alan ve o yıllardaki salon sporları ayakkabısının günümüze uyarlanması olarak da tanımlayabileceğimiz CONTINENTAL80, sade tasarımıyla girdiği her ortama özgün bir hava katıyor. Aynı zamanda retro bir görünüm de sağlayan ayakkabı, tam anlamıyla bir beater sneaker! Yani onu günün her saati ve gideceğiniz her mekanda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Öyle bir ayakkabıdan bahsediyoruz ki, bir yandan size ilham veren ne varsa yansıtabileceğiniz bir alan sağlıyor, bireysel stilinizi cesurca sergileyebiliyorsunuz, bir yandan da size müthiş bir konfor ve rahatlık sunuyor. Tüm bu özellikleriyle CONTINENTAL80, sinemadan yemeğe, akşamdan özellikle de iş yerine vazgeçilmeziniz olacak.

Petra x CONTINENTAL80 İşbirliği

adidas x theMagger Petra Etkinlik

O zaman size bir de önümüzdeki günlerde devam edecek olan, mis gibi kahve kokulu bir sürprizden bahsedelim! 11 Mart’ta Kanyon Petra’da, 7 ve 12 Mart’ta Maslak Petra’da devam edecek olan işbirliğinin bir parçası olarak filtre kahveler CONTINENTAL80’den olacak. Evet; üçüncü dalga kahve deyince çoğumuzun ilk aklına gelenlerden biri olan Petra Cofee’nin filtre kahvelerinden bahsediyoruz! Etkinliğin detaylarına gelirsek, Petra’nın Kanyon ya da yeni açılan Maslak şubesine gidiyor ve bir form dolduruyorsunuz. Size bir sticker veriliyor, onu göstererek filtre kahvenizi alıyorsunuz. Bu arada mailinize bir kod geliyor ve size adidas online alışverişlerinizde %15 indirim kazandırıyor. Unutmadan söyleyelim, verilen sempatik sticker’ı laptopunuzun üzerine de yapıştırabilirsiniz. 😉

CONTINENTAL80, en dikkat çekici olanın sade bir görünüm olduğunun bilincinde olanlar için. Petra’nın Kanyon veya Maslak şubesine gidip filtre kahvenizi kapın, laptop’unuzu açıp dilediğiniz gibi çalışın. Herkese sevgiler!