Yaz günleri pencereden bize gülümsüyor, yasak ve kısıtlamalar birer birer ortadan kalkıyor olsa da, COVID-19 tehlikesinin tamamen ortadan kalktığını, hayatın bir anda normale dönebileceğini düşünmek pek mümkün değil. Biz tedbiri elden bırakmayanlardan, bir süre daha kalabalık ortamlara girmekten ve keyif amaçlı sokağa çıkmaktan kaçınanlardanız. Evde geçirdiğimiz birkaç ayın ardından, her ne kadar sosyal yaşamımıza çevrimiçi etkinliklerle, çevrimiçi bir araya gelmelerle yeni çözümler bulmuş olsak, yeni hobiler edinmiş olsak da, bu süreçte can sıkıntımıza en iyi gelen şey yeni filmler, diziler, belgeseller keşfetmek oldu. Bize bu konuda en çok destek olanlardan, ailecek izlenecek birçok içerik sunan platformlardan biri de TV+

TV+

TV+ her aileye, her zevke uygun bir şeyler bulabildiğiniz, zengin içeriğiyle dikkat çeken bir platform. Bu can sıkıcı dönemde kendinizi iyi hissettirecek, çocuklarınızı da yanınıza alarak ailecek izlenecek birçok filmi bulabildiğiniz TV+‘ta vizyona girmemiş filmler de var, popüler serilerin tekrar tekrar izleseniz de bıkmayacağınız hit filmleri de. Sizi saatlerce bir arada tutacak sürükleyici hikayeler arıyorsanız birçok dizi, merakınızı doyurmak, bir şeyler izlerken bir yandan hayata dair yeni şeyler öğrenmek sizin için ön plandaysa birçok belgesel, spora düşkün bir aileyseniz hep birlikte farklı spor dallarından heyecanlı yarış, müsabaka ve ligleri takip edebileceğiniz birçok spor seçeneği de TV+‘ta sizi bekliyor.

Ailecek izleyeceğiniz filmler TV+’ta!

ailecek izlenecek filmler - harry potter
Harry Potter serisi

Çok sevdiğiniz serilerden birini ailecek yeniden izleyecek olsanız, Harry Potter‘ın büyülü dünyasını mı yoksa “Kara Şövalye” Batman‘in suçla savaşını mı seçerdiniz? Seçim yapmak zorunda değilsiniz, bunlar gibi birçok serinin tüm filmlerini de TV+‘ta bulacaksınız. Ayrıca Star Wars: The Rise of Skywalker‘dan Kong: Skull Island‘a, Joker‘dan Logan‘a birçok popüler yapım da seçenekleriniz arasında. Ve emin olun, yıllar önce heyecanla ve hayranlıkla izlediğiniz The Godfather ve Rocky gibi efsanevi film serilerini tekrar izlerken, bu filmleri belki de ilk kez izleyecek çocuklarınızla paylaşmanın heyecanı da bir başka olacak.

ailecek izlenecek filmler - the artist
The Artist

Popüler yapımlara alternatif arayanlardansanız ve ailecek geçirdiğiniz zamanı sinemanın son yıllardaki önemli yapımlarından eksiklerinizi kapatarak değerlendirmek istiyorsanız da birçok alternatifiniz TV+‘ta hazır: 12 Years a Slave, The Artist ve Forrest Gump gibi Oscar ödüllü filmler, Aile Arasında ve Ölümlü Dünya gibi ailecek güleceğiniz eğlenceli yerli filmler, Captain Fantastic ve Inside Llewyn Davis gibi festivallerde ilgiyle izlenmiş yapımlar… Ünlü İspanyol yönetmen Alejandro Amenábar‘ın ödüllü filmi While at War, Annette Bening ve Bill Nighy‘i buluşturan romantik film Hope Gap ve Elijah Wood‘un başrolünde yer aldığı Come to Daddy gibi Türkiye’de vizyona girmemiş yepyeni filmleri de ilk kez TV+‘ta izleyebilirsiniz. Ayrıca TV+‘taki belgesellerle Afrika’ya yolculuk etmek, heyecan dolu deneylerle bilimi keşfetmek, paranızı akıllıca yönetmenin yolları gibi yepyeni, kullanışlı bilgiler öğrenmek de mümkün.

ailecek izlenecek filmler - the lego movie
The Lego Movie

Animasyon filmler çocuklar kadar sizi de cezbediyorsa, ailecek izlenecek filmler arasına The Lego Movie ve Frozen II gibi güncel animasyonları da bir an önce eklemenizi öneriyoruz!

Soluksuz izleyeceğiniz diziler TV+’ta!

The Son

Filmler kadar diziler de ekran karşısında ailecek geçirdiğimiz zamanı değerli kılıyor, üstelik üst üste izlenen bölümlerle, birlikte kafa yorulan teorilerle bizi çok daha uzun süre bir arada tutabiliyor. Aile dramı, polisiye, macera, korku ve savaş gibi birçok farklı türdeki, Türkiye’de başka bir yerde izleyemeyeceğiniz dizilerin de aralarında olduğu birçok yapım TV+‘ın kataloğunda yer alıyor.

Taboo

19. ve 20. yüzyılda Amerika topraklarında ve toplumunda yaşananları bir ailenin destansı hikayesiyle anlatan The Son ve meşhur, tehlikeli Doğu Hindistan Şirketi’nin korku saldığı 19. yüzyıl İngiltere’sinde bir intikam hikayesi anlatan Taboo bunlardan sadece ikisi.

Spor ve lig heyecanı TV+’ta!

Bundesliga

TV+‘ta Alman futbol ligi Bundesliga ve İngiliz futbol ligi Premier League‘i takip edebiliyor, lig heyecanını ailecek evinizde tadabiliyorsunuz. Üstelik sadece futbol da değil; tenis, basketbol, Formula 1, MotoGP ve e-sporlar gibi birçok spor dalındaki içeriğiyle TV+‘ın film, dizi ve belgesellerden çok daha fazlasını sunduğunu göreceksiniz.

Daha fazla bilgi için tıklayın