İstanbul’da son aylarda epey popülerleşen, sağlıklı detox içecekleri barındıran mekanlar, gün geçtikçe daha da fazlalaşıyor. Ankara’da ise henüz böyle bi sektör oluşmamıştı ki Juju Fresh bu duruma ilaç gibi geldi.

Konum

juju
Juju Fresh, Ankara

Son yıllarda sağlıklı yaşam adına her gün yeni bir arayış ortaya çıkıyor. Bunların en önemlilerinden biri olup bizler için yarattığı pozitif etkisiyle beni epey şaşırtan Juicing trendi. Bu trendin özü hayatı kolaylaştırmak. Kolayca ulaşabildiğiniz detox içeceklerle çok daha fresh bir hayat yaşamak mümkün oluyor.

IMG_3582
Juju Fresh, Ankara

Sağlıklı hayatın asıl kaynağının sebze ve meyveler olduğu aşikar. Sebzelerin suyunu içerek; hem yiyebileceğimizden çok daha fazlasını tüketmiş oluyoruz hem de vücudumuz için gerekli olan besin değerlerine ulaşıyoruz. Bir yandan da vücudumuza fazlaca yük binmemiş oluyor. Yani bu akım bizi olabildiğince hafifletiyor. Hal böyle olunca da Juicing trendini güzelce devam ettiren pek çok işletme ortaya çıkmış oldu. (Juico, Level up gibi . ) Tüm bu bahsettiğim yerler, İstanbul’un çeşitli böylelerinde olup, Ankara’da bu ihtiyacı karşılayan en önemli yer ise Juju Fresh.

juju 3
Juju Fresh, Ankara

Soğuk sıkım sebze ve meyve suları her gün taze sıkılıyor, içlerinde katkı maddesi ya da şeker ilavesi olmayıp, şık cam şişelerle buzdolaplarda muhafaza ediliyor. Burada 4 çeşit yeşil aşkına (genelde ıspanak ve yeşil sebzelerden oluşan) dört çeşit de Köklere Dönüş mevcut. Tropik Canlanma’yı da unutmamalı pek tabii. Tüm bunları birleştirebileceğiniz juju paketleri, atıştırmalıklar ve oldukça yararlı olan buğday çimi sularını da burada bulabiliyorsunuz. Günlük beslenme düzenimizi bu tür içeceklerle oldukça sağlıklı ve hafif hale getirebiliriz. Benim gibi çok yemek sevip, rejimi başaramayanlar için oldukça keyifli bir yöntem olduğunu ve hayatı daha da kaliteli hale getirdiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Herkese tavsiye ederim!

IMG_3595
Juju Fresh, Ankara

Juju Fresh Adres: Çankaya Mah. Üsküp Cad. (Eski Çevre Sok.) 12/B Çankaya / Ankara