Televizyon izleme alışkanlıklarınızın son yıllarda ne kadar değiştiğini, televizyonunuzun artık bir televizyondan çok daha fazlası olmasını beklediğinizin farkındasınız, değil mi? Özellikle 2020 yılından itibaren, evde geçirdiğimiz süreler arttıkça, dijital platformlar ve bu platformlara kolay erişim sağlayan akıllı televizyonlara olan ilgimiz ve ihtiyacımız arttı. 2017 yılında satılan televizyonların %49’u akıllı özelliklere sahipken, 2022 yılına girerken bu oran %85’e ulaştı. Büyük ekranlı Beko Android TV’ler de, gelişmiş teknolojileri ve öncü özellikleriyle tüm ihtiyaçlarımızı kolay ve kaliteli bir şekilde karşılıyor. Android TV’leri 2016’da henüz akıllı televizyonlar hayatımızın bu kadar önemli bir parçası değilken ürün yelpazesine ekleyen Beko, ürünlerini günümüz şartlarına ve beklentilerine en uygun şekilde, Android TV yazılımı ve Google altyapısının desteğiyle her türlü platform ve uygulamaya erişim sağlayan donanımlarla geliştirmeye devam ediyor. Kısacası, evde keyifli vakit geçirmek isteyenlerin aradığı her şey büyük ekran Beko Android TV’lerde var!

Artık bize dayatılan yayın akışını izleme devri çok geride kaldı. Netflix, Amazon Prime, BluTV, beIN CONNECT, TV+, Gain ve Exxen gibi platformlar, hem ürettikleri özgün içerikle hem de popüler ya da nostaljik birçok film ve diziye erişim sağlayan geniş kataloglarıyla dilediğimizi dilediğimiz zaman izlememizi sağlıyor. Çok yakında Türkiye’ye giriş yapacak Disney+ ve HBO Max gibi platformlar da seçeneklerimizi arttıracak. Üstelik televizyonlarımızdan beklentilerimiz izlenecek film ve dizilerle de sınırlı kalmıyor. Artık Spotify ya da Deezer gibi platformlardan müzik dinlemek için, YouTube’da komik ya da eğitici videolar izlemek için, oyun oynamak ve Twitch gibi platformlarla bunu sosyal bir etkinliğe dönüştürmek için, görüntülü konuşmalar ve toplantılar yapmak için hatta sağlıklı yaşam stilimizin bir parçası olarak spor yapmak için televizyonumuzu kullanmak istiyoruz.

İnternet bağlantısı, görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra, dört bir yandan dizi ve film önerileri aldığımız, yoğun bir içerik bombardımanı altında kaldığımız bu çağda, her şeyin elimizin altında olması ve bize özel önerilerin karşımıza çıkması ayrıca önem taşıyor. Beko Android TV’lerin kullandığı Google algoritmasıyla, ilginizi çekecek birçok platformdaki içerikler tek bir ekranda öneriliyor. Youtube, Netflix, Spotify, Twitch, Google Play, Ted TV, Deezer, beIN CONNECT, TV+ ve Google’un sunduğu birçok uygulamaya TV’den kolayca erişiliyor. Artık en az film ya da dizilerin kendilerini izlemek kadar vakit harcadığımız “ne izlesek?” ritüeli, Beko Android TV’nin sağladığı kolaylıklarla bir eğlenceye dönüşüyor.

Beko Android TV’lerle, Beko’nun evimizin farklı alanlarını donattığı ürünleriyle benimsediği ve sağlıklı yaşamı herkes için erişilebilir kılmayı amaçladığı “Evimize sağlık!” mottosunun izinden gitmeniz de mümkün. Evinizin salonundaki büyük ekranı yalnızca futbol maçlarını, spor müsabakalarını ya da olimpiyat oyunlarını izlemek için değil, Google Play’in zengin dünyasında bulabileceğiniz farklı spor uygulamaları ya da YouTube’daki favori egzersiz videolarınız için de kullanabilirsiniz. Yani izlediğiniz dizi ve filmler aracılığıyla yaratıcılığınızı besleyen ve sizi güncel tutan, farklı özellikleriyle hayatınızı kolaylaştıran akıllı televizyonunuzun, sizi iyi ve sağlıklı yaşama da teşvik eden iyi bir dost olduğunu söylemek mümkün.

Beko Android TV’nin ek özellikleri ve teknik donanımı da onu birçok akıllı televizyonun önüne geçiriyor. Google Android işletim sisteminin zengin dünyasından faydalanmasının yanı sıra, Chromecast built-in özelliğiyle telefon, tablet veya dizüstü bilgisayardaki içerikleri televizyon ekranına kablosuz bir şekilde yansıtabiliyor, sesli komut özelliğiyle Google Assistant’a sesli Türkçe komut verebiliyor, yenilikçi çözümler ve kısa yollar sunan hijyenik kumandasıyla diğer televizyonlardan farklı olarak Netflix, Prime Video, beIN CONNECT, TV+, Youtube ve Google Play’e tek tuşla erişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca telefonunuza indirebileceğiniz Beko Akıllı Kumanda uygulamasıyla da telefonunuzdan televizyonunuza kolayca erişebiliyorsunuz. Çerçevesiz şık tasarımıyla Beko Android TV, yeni nesil, dört çekirdekli akıllı işlemcisiyle izlediğiniz tüm sahneleri çok hızlı analiz ederek oyun deneyiminiz sırasında hızlı ve kesintisiz görüntüyle oyundan geri kalmanızı engelliyor. Ayrıca Beko 4K UHD Android TV’ler, Dolby Vision ve HDR 10+ teknolojileri ile, görüntüdeki her karenin ışık seviyesini analiz ediyor ve daha doğru renklerle daha fazla detay görmenizi sağlıyor. Hem Dolby Vision hem de HDR 10+ içermesi sayesinde de, ikisinden birini destekleyen dizi, film ve oyunlarda yüksek kalite sunuyor. Güçlü ses teknolojileri, özel tasarımlı dahili hoparlörlerle, kaliteli, zengin ve çok boyutlu bir ses deneyimi yaşatıyor.

youtube play youtube play

Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Sizi de Beko Android TV’lerin heyecan verici dünyasını incelemeye davet ediyoruz. Daha fazla bilgi almak için tıklayın.