Sizin de yeni yıldan gerçekleşmesini beklediğiniz en büyük dileklerinizden bazıları daha fazla yolculuk, daha fazla keşif ve sınırları daha fazla aşmak mı? Bu dileğinizi gerçekleştirmenize yardım edecek, size mükemmel bir yol arkadaşı olacak bir otomobille tanıştıralım sizi: Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé! Etkileyici tasarımı, sportif sürüş karakteri ve günlük kullanım için sunduğu geniş hacmiyle Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé, her yönden göz kamaştırıyor. Her şeyden önce Coupé modellerinin yalnızca iki kapılı olabileceği görüşünü altüst eden bu şık tasarımlı ve beş kapılı model, üst düzey sürüş konforu, tam boy beş koltuğu ve geniş hacimli bagaj bölümüyle günlük kullanımınıza, şehir içi keşiflerinize, hafta sonu kaçamaklarınıza ya da uzun yolculuklarınıza kusursuz bir eşlikçi oluyor.

Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé
Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé

Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé sınırları aşan sürüş performansı, konforlu sportif kullanımı ve etkileyici estetik tasarımından ödün vermeden hayatınızın içinde olmayı sağlayacak bir rahatlık, geniş iç hacim ve fonksiyonellik sunuyor. Bu da onun genç, dinamik yapısı ve şık görünümünün ardında rahat yolculuklar sağlayan ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir yol arkadaşı olmasını sağlıyor. Geniş iç tasarımında sizi beş koltukla ve fonksiyonel arka koltuğu sayesinde 1290 litreye ulaşan geniş hacme sahip bagaj bölümüyle uzun yolculuklarınızda da hayatınızı içine sığdırıyor. 

Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé
Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé

Önceki modele göre 25 mm daha geniş bir ön aksa sahip olan Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé, ideal direksiyon hakimiyeti ve çok daha sportif bir kullanım sunuyor. Bu özellikler, yeni nesil verimli BMW TwinPower Turbo motorlar, opsiyonel olarak sunulan M Sport diferansiyel vemükemmel şekilde ayarlanmış süspansiyon bileşenleri ile bir araya geldiğinde dinamik ve dengeli bir sürüş karakteri ortaya çıkıyor. Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé, bir coupé modelinden bekleyeceğiniz şık hatları ilerici bir tasarım anlayışı ile bir araya getiriyor. Altıgen kafes tasarımlı geniş Böbrek Izgaraları, otomobilin ön tasarımına güçlü bir duruş kazandırıyor ve yassı biçimdeki farlar ve geniş yan hava girişleri ile tamamlanarak Gran Coupé gövdesinin çarpıcı görünümünü tanımlıyor. Performans açısındansa Yeni BMW 420i Gran Coupé, üst düzey verimliliğe sahip, yeni nesil BMW TwinPower Turbo 4 silindirli benzinli motor seçeneğiyle sunuluyor ve 170 beygir motor gücü ve 250 Nm torku ile öne çıkıyor. Adaptif M süspansiyonu seçeneğiyle tercih ettiğiniz sürüş stilinin gereksinimlerine ve yol koşullarına göre süspansiyon özelliklerini ayarlayabilirken, Servotronic özellikli değişken spor direksiyon seçeneği de direksiyon kontrolü için daha az fiziksel efor harcamanızı sağlıyor. 

Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé
Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé

Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé’nizle, şehir sınırlarını aşarak doğanın içine dalmak ya da yollarda özgürlüğün, hızın ve yüksek performansın tadını mı çıkarmak istiyorsunuz? Otomobilinize kalite ve tasarım açısından mükemmel şekilde uyum sağlayan Orijinal BMW Aksesuarları, onu tercih ettiğiniz şekilde kişiselleştirebiliyor, buna ek olarak BMW M Performance Parçaları’nın sunduğu çarpıcı tasarım seçenekleri sayesinde dış ve iç tasarımda üst düzey bir motor sporları karakteri elde edebiliyorsunuz. İster bisikletinizi yanınızda taşımak olsun, ister daha atletik bir stil, daha kişisel ve daha sizin ihtiyaçlarınıza yönelik bir yolculuk için yol arkadaşınızı değiştirebiliyor, geliştirebiliyorsunuz.

Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé

Siz de bir an önce test sürüşü için randevunuzu alın ve sizi sınırların dışına itecek, hayatın içinde size eşlik edecek Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé’yle tanışın!

Daha fazla bilgi almak için tıklayın.