Gastronomiden tarihe, eğlenceden şehir yaşamına… Hayatın birçok alanına dokunan Gain programları sayesinde, son bir yılda video içerik tüketme alışkanlıklarımız değişim geçirdi, bu programlarla birlikte kısa molalarımız değerlendi, zenginleşti. Berrak Tüzünataç’ın Gain’de yayımlanan, About Nights ruhundan ilham alan yepyeni programı Deli Dolu Masa dördüncü ve final bölümüyle karşımızda!

Deli Dolu Masa

Nedir Bu Deli Dolu Masa?

Bilmeyenler için anlatalım. Deli Dolu Masa’yı basitçe tarif etmek gerekirse, kendisi yemekli bir sohbet programı. Berrak Tüzünataç, konuklarını her bölümde şehirdeki farklı bir mekanda ağırlıyor; konuklar moda, sanat ve gastronomi gibi bambaşka dünyalardan gelerek bu yemekli sohbetin bir parçası oluyor. Kısacası, ilhamını sıra dışı, cesur, yaratıcı ve deli dolu insanlardan alan About Nights bu sefer hepimizi lezzetli sofralara götürüyor.

Deli Dolu Masa‘nın 26 Haziran‘da yayımlanan ilk bölümünün çekimleri, Beykoz’da yer alan doğal tarım çiftliği Komşuköy‘de gerçekleştirilmişti. Programın 10 Temmuz‘da yayınlanan ikinci bölümü Emily’s Garden Cihangir’de çekildi. Deli Dolu Masa’nın 24 Temmuz‘da yayınlan üçüncü bölümü ise House Of Ekria’da gerçekleştirildi. Deli Dolu Masa’nın ilhamla dolu ve eğlenceli masası, 21 Ağustos‘ta yayınlanan dördüncü ve final bölümüyle ise İsveç Sarayı‘nın konuğu oldu.

Dördüncü Bölümün Konukları

Deli Dolu Masa‘nın 21 Ağustos’ta yayınlanan dördüncü final bölümünün konukları, moda dünyasının tanınmış genel yayın yönetmeni Zeynep Üner, yetenekli müzisyen Dilara Sakpınar nam-ı diğer Lara Di Lara, karikatür sanatçısı Cem Güventürk ile Türk yemeklerini Oscar mutfağına taşıyan şef Cihan Kıpçak oldu.

Deli Dolu Masa

Berrak Tüzünataç, kendi alanlarında özgünleşmiş, kariyerlerini kendileri yöneten Deli Dolu Masa‘nın misafirlerine; hızlı tüketim ve dijitalleşme ile mesleklerinin ilişkisine dair sorular sordu. Aldığı ilham verici cevaplar eşliğinde farklı mesleklerin üretim yaparken yaşadığı stresten, zamanın hızına yetişmeye dair pek çok konu, keyifli bir biçimde konuşuldu. About Nights‘ın birbirinden özel kokteylleri ve İsveç Sarayı şefi Nusret Altundağ’ın İsveç mutfağından seçkilerle hazırladığı özel tabaklarla birlikte Deli Dolu Masa deneyimi, lezzetli bir boyuta taşındı.

Deli Dolu Masa, dinamik ruhu ve eğlenceli iletişimiyle; farklılığı, cesareti ve deli dolu olmayı sahiplenen About Nights‘ın çizgisine çok yakışan bir program olmuş. Keşfedilmemiş küçük patikaların, sıra dışı hikayelerin ve cesur hareketlerin peşinden giden About Nigths‘ın Berrak Tüzünataç’la hazırladığı bu maceranın yayınlanan dört bölümünü de izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Deli Dolu Masa‘yı ve daha fazlasını About Nights’ın Instagram hesabı üzerinden de takip edebilirsiniz!