Kimse o anı bölmeden kendinizle ve düşüncelerinizle baş başa kalabildiğiniz bir yer var mı? Biraz düşününce yanıtın yoğun bir günün ardından rahatlamak için kendinizi ılık bir suyun altına bıraktığınız duş kabini olduğunu fark edeceksiniz. “Shower Thoughts” olarak bilinen duş düşünceleri bize günü değerlendirmek, geleceği planlamak hatta kişisel konserler vermek için zaman tanıyor. İşte Dove da bu kritik ‘self care’ anlarını çok daha keyifli hale getirecek Dove Duş Köpüğü Deeply Nourishing ile bulutların üzerine çıkaracak bir duş deneyimi sunuyor. Hem de alışık olduğumuz ve sevdiğimiz klasik Dove kokusuyla!

Duş aslında mecburi bir yaşam pratiği olmaktan çok daha fazlası çünkü hem ruhsal hem de fiziksel iyi olma halimize katkıda bulunuyor. Örneğin; cilt bakımının önemli bir parçası olan vücut bakımının en önemli adımı da yine duşta başlıyor. Cildimize dokunacak ürünleri seçerkenki hassasiyetimizin temel nedeni de bu. Tercihimizi, nazik temizleyicilerle cildimize hak ettiği değeri veren, kokusu ve yarattığı hisle duş deneyimini güzelleştiren formüllerden yana kullanıyoruz. Tabii bir de pratik ve çok işlevli olmalarını arıyoruz.

Tüm bu ihtiyaçlarımızın farkında olunarak tasarlanan Dove Duş Köpüğü Deeply Nourishing, temizlik rutinini köpükler içinde eğlenceli bir deneyime dönüştürmek için üç basit adımla geliyor: Çalkala, sık, sür! %100 nazik temizleyicilere sahip içeriği ile cildimize zarifçe dokunan Dove Duş Köpüğü Deeply Nourishing, duş jellerinden farklı olarak 10 kat yoğun köpük* sunuyor. Böylece de yumuşacık bir bulutun içindeymiş gibi hissetmemize yardımcı oluyor! Sadece tek bir ürün ile daha temiz hissetmeyi, daha hoş kokmayı ve cildi nemlendirmeyi sağlarken aynı zamanda günün yorgunluğunu atmamıza ve kendimizi şımartmamıza da imkan tanıyor. Dove Duş Köpüğü Deeply Nourishing’e dair bir başka güzel detaysa Dove’un sevilen kokusunu artık duş köpüğüne taşıyor olması.

Üstelik Dove Duş Köpüğü Deeply Nourishing, vücut tıraşını kolaylaştırmak için de kullanılabiliyor. Nazik etkisiyle bu adımı kolaylaştırırken sıkışık zamanlarda özgürce kıyafet seçimi yapabilmek için de yardıma koşuyor. Dermatologlar tarafından test edilmiş olan duş köpüğü, 10 kat yoğun köpük yapısı ile suyla köpürtmeye ihtiyaç olmadan direkt uygulanabiliyor ve kolayca durulanıyor. Bizeyse yalnızca duşun tadını çıkarmak kalıyor. O halde sizi “Çalkala, sık ve sür” gibi üç basit adımda bulutların üzerinde köpük dolu bir duş keyfi sürmek için Dove Duş Köpüğü Deeply Nourishing ile tanışmak üzere buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Dove