Bugün ajandanızda neler var? Dürüst olmamız gerekirse bizim için keyifli bir gün, neler yaptığımızdan çok; o güne duyduğumuz heyecan ile şekilleniyor! Toplantıdan toplantıya koştuğumuz bir öğlen, tenis dersine gittiğimiz bir gündüz veya arkadaşlarımızla iş çıkışında buluştuğumuz bir sergi ise o günü güzelleştiren detaylardan yalnızca birkaçı. Belki şu an şehrin temposu içerisinde orada oraya koşturuyor veya kısa bir kaçamak için şehirden uzaklaşıyorsunuz. Her nerede olursanız olun veya bugün neler yapacak olursanız olun gününüzü en iyi şekilde geçirebilmeniz için sizinle bir sırrımızı paylaşmak istiyoruz: Dr. Oetker Vitalis Çıtır Müsli!

Dr. Oetker Vitalis Çıtır Müsli

Talihsiz Serüvenler serisi ile tanıdığımız yazar Daniel Handler, bir sabahın nasıl geçtiğinin aslında o günün nasıl geçeceğinin göstergesi olduğunu söylüyor. Her ne kadar söz konusu bir yenilik arayışı olduğunda senenin veya haftanın başını beklemeye alışık olsak da bize sorarsanız her güneşin doğuşunda hayalini kurduğumuz yaşantılarımız ve yeni kendimiz için farklı bir olasılığa uyanıyoruz. İşte tam da bu noktada hayatının dengesini sağlamak isteyen, kendisinin en iyi versiyonu için çaba harcamaktan çekinmeyen keşif heyecanı yüksek maceracı ruhlara sesleniyoruz. Günümüzün nasıl geçeceğinin sırrı, Handler’ın da dediği gibi sabahımızın nasıl başladığında saklı! O zaman iyi bir sabah geçirmek için en temel ihtiyacımızdan bahsedelim: Dengeli bir kahvaltı. Tabii dilerseniz ayrıca bir ara öğün de.

Dr. Oetker Vitalis Çıtır Müsli

Yeni deneyimler için heyecan duyduğunuz çocukluk günlerinizde ilk yemek tariflerinizi veya tatlılarınızı Dr. Oetker ile hazırladığınız zamanları hatırlıyorsunuzdur. Şimdi ise içimizdeki çocuk, yepyeni keşifler için heyecan duyuyor! Örneğin; yoğun bir iş gününde enerjimizi koruyabilmek, dostlarımız ile yaptığımız planları daha dinamik tutabilmek gibi. Tam da bu noktada Dr. Oetker Vitalis’in Çıtır Müsli kategorisinde yer alan Bal- Bademli, Sütlü- Bitter Çikolatalı ve Multi Meyveli çeşitleri, lezzetli bir denge ile günümüze eşlik ediyor.

Dr. Oetker Vitalis Çıtır Müsli

Özenle seçilmiş tahıl taneleri ile Dr. Oetker Vitalis Çıtır Müsli, günlük enerji ihtiyacımıza katkı sağlıyor. İçerisinde bulunan kuru meyveler, çikolatalar ve kuruyemişler ise yalnızca yulaf ve buğday ezmelerini lezzetlendirmek ile kalmıyor; enerjik olmamızı da sağlıyor. Dr. Oetker Vitalis’in bizim için en keyifli yanı ise hızlı bir dokunuş ile geleneksel kahvaltıların dışına alternatif bir şekilde çıkabilme özgürlüğümüz. Yoğurt veya süt tercihimize göre şekillendirdiğimiz Dr. Oetker Vitalis Çıtır Müsli sayesinde hızlıca güne farklıve lezzetli bir başlangıç yapabiliyoruz.

Tabii Dr. Oetker Vitalis Çıtır Müsli, yalnızca kahvaltı ile sınırlı değil! Mutfakta yaratıcı tarifler denemek istiyorum diyenlerin müsli barlar, çıtır kaseler, kurabiyeler, müsli kapları gibi hazırlayabilecekleri birçok pratik seçenek de bulunuyor. Ayrıca içerisinde bulunan büyük çıtır taneleri sayesinde Dr. Oetker Vitalis, hızlıca atıştırmalık olarak da tüketilmeye uygun!

Sabahtan yakaladığımız enerjiyi bütün gün devam ettirmemiz dileği ile! Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Kapak Fotoğrafı: Dr. Oetker

İlginizi çekebilir: Story Studio’dan Dr. Oetker Vitalis Çıtır Müsli ile Tarifler