Bize göre anne olmak, biyolojik bağın ötesinde her şeye ve herkese yeten bir sevgiye sahip olmak demek. Bazen bu sevgi; çocuklar sayesinde bazen ise doğaya, dostlarımıza, etrafımıza sergilediğimiz hareketler ile kendini gösteriyor. İşte biz de Anneler Günü yaklaşırken bizi her hâliyle kendilerine hayran bırakan, sevgisiyle her şeye ve herkese yeten tümmm annelerimizin gününü kutlamak üzere English Home’un muhteşem kampanyalarına göz atıyoruz. Çünkü hediye alacağımız annemizin tarzını anladıktan sonra gerisi English Home’un her anneye hitap eden seçeneklerine %70 indirim uyguladığı kampanyasında!

Agatha Christie, bir annenin çocuğuna duyduğu sevginin dünyada karşılığı olamayacak kadar büyük bir his olduğunu söylüyor. Çünkü annelik kavramı; bizim için sevgiyi, her zaman yanımızda olan ve bir gününü dinlediğimiz zaman “Bunları 24 saatte yapmış olamazsın.” hayranlığını uyandıran kişiyi temsil ediyor. Fakat bu bahsettiğimiz sevgi; biyolojik bağın ötesinde bir sevgi. İzin günlerinde bitkisi daha rahat büyüyebilsin diye saksıları değiştiren çiçek annesinin, patili çocuğu rahatsızlandığı zaman gece nöbetçi bir eczaneyi arayan köpek annesinin, her hareketi ile kendine hayran bırakan instagram annesinin, sürekli yeni keşiflere çocuksu bir heyecan ile yaklaşan oyun annesinin, kısacası tümmm annelerin sevgisi! O zaman hadi gelin tümmm annelerimizi memnun edecek hediye seçeneklerine bir göz atalım.

English Home’dan Tümmm Annelere Özel Kampanya

Pati Anneleri için

“Gece eve erken dönmem gerek çünkü köpeğimi gezdireceğim.”, “Evet, o bitki çok güzelmiş fakat kediler için zararlı.”… Bu cümleleri daha önce duyduysanız karşınızda bir kedi ve köpek annesi duruyor olabilir. Bir kedi ve köpeğin annesi olabilmenin ise tabii ki bazı kuralları bulunuyor. Çünkü yaklaşık on beş yıllık hayatları boyunca çocukluklarına, gençliklerine ve yaşlılıklarına tanıklık ettiğimiz kedilerimiz ve köpeklerimiz; hiçbir zaman konuşmaya başlayıp ne yapmak istediklerini, neye canlarının sıkıldığını bize söyleyemiyorlar. Fakat kedi ve köpek anneleri, onların her hareketinde aslında ne söylemek istediklerini çok iyi biliyor. O zaman English Home’dan tümmm annelere özel seçtiğimiz hediye listemiz, ilk pati anneleri için gelsin!

English Home’dan pati anneleri için göz atabileceğiniz seçenekler arasında; sabahları uyanıp yüzünü yıkadıktan sonra köpeğini gezdirmek için hazırlanan annelerimizin yürüyüşüne eşlik edecek Napoli Paslanmaz Çelik Termos, kedileri ile uyum sağlayacak çiçekleri dikebilmeleri için Leafy Stoneware Saksı, patili dostlarından izleri, evlerinin detaylarına taşıyabilecekleri Breton Goblen ile Toby Goblen kırlent kılıfları ve çok daha fazlası English Home’da bulunuyor.

Çiçek Anneleri için

Kütüphanesinde devasa bitki ansiklopedileri bulunan, tatile çıkacağı zaman gittiği şehrin botanik bahçelerini ilk araştıran çiçek annelerimiz. Bir çiçek annesini; her zaman Romantik dönem şiirlerinden çıkmış gibi hissettiren evlerinden, bitki isimlerini sayarken Latince konuşmaya başlamalarından tanıyabilirsiniz!

Çiçek annelerine özel hediye seçenekleri arasında; geceleri oksijen tükettiği için dilediği bitkileri yatak odasına koyamayan anneler için Floral Wreaths Baskılı Çift Kişilik Pike Takımı, bitkilerin dünyasını çocuksu bir bakış açısı ile yansıtan Love Fantasy New Bone China Kupa, tabii ki diledikleri çiçekleri dikebilmeleri için Circles Seramik Saksı ve çok daha fazla seçenek English Home’da bulunuyor.

Instagram Anneleri için

Her hâliyle bizi kendine hayran bırakan biri varsa o da detaylara gösterdiği özen, hayatın her alanını şıklaştırmayı ve güzelleştirmeyi başaran instagram anneleri. Bir instagram annesini fark etmek için ise evinin her detayındaki özene, internetten bulduğu tarifleri denemek için duyduğu heyecana ve paylaşmaya duyduğu tutkusuna bakabilirsiniz!

Annelerimizin meşhur “kahve saati” geldi. Tabii annemiz, çoktan kahvesinin fotoğraflarını da çekti! O zaman instagram annelerinin hediyelerini açtığı gibi fotoğrafını çekmek isteyecekleri şık seçeneklere göz atalım. Instagram annelerine hitap eden seçenekler arasında; doğanın desenlerini taşıyan Blatt Porselen 4 Parça 2 Kişilik Kahve Fincan Takımı, tercihimizi modern bir dokunuştan yana yapacak olursak Axel New Bone China 4 Parça 2 Kişilik Kahve Fincan Takımı, kalabalık arkadaş gruplarına eşlik edecek Classy Porselen 12 Parça 6 Kişilik Kahve Takımı seçeneklerimizden yalnızca birkaçı. Devamı ise English Home’da.

Oyun Anneleri için

İçindeki çocuğun sesini duymaktan hiç vazgeçmeyen, hayatın her detayını keşfetmeye heyecan duyan biri var ise o da tabii ki oyun anneleri. Onların deneyimlere duyduğu heyecanı ve bu deneyimleri çocukları ile paylaşma isteklerine hitap eden hediye seçeneklerine göz atıyoruz!

Bir oyun annesini heyecanlandıracak hediyeler arasında; çocukları ile mutfağa girip yeni tarifler deneyebilecekleri Patisserie Dream Alüminyum Döküm Kek Kalıbı, içlerindeki çocuksu yanı dışa vurabilecekleri Bubble Mdf Çerçeve, hâlâ Toy Story animasyonunun gerçek olmasını isteyen hayal gücü yüksek anneler için hem bir yastık hem de bir oyuncak görevini üstlenen Little Penguin Bebe Dekoratif Kırlent ve daha birçok seçenek English Home’da yer alıyor.

Tümmm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun! English Home’un tümmm annelere hitap eden seçeneklerine göz atmak için tıklayın.

Kapak Fotoğrafı: English Home