Evimizle ilişkimiz hiç olmadığı kadar sıcak. Ayaklarımızı rahatça uzatarak çalışabildiğimiz ofisimiz, yoğun bir günün ardından koşarak geldiğimiz konfor alanımız… Her karesinde keyfimize göre seçtiğimiz dokunuşlarla ev, aslında hem bizi besleyen hem de bizden beslenen bir alan. Durum böyleyken yeni yıl hediyeleri de tabii ki onun etrafında şekilleniyor ve English Home da tam bu noktada onlarca seçenekle yardımımıza koşuyor.

Günlük fikirlerinizin ne kadarının evinizin etrafında şekillendiğini bir düşünün. Eve dönüp sıcacık yatağımızda yarım kalan kitabımızı okumaktan, salonda televizyon karşısına geçip en sevdiğimiz battaniyenin altında en sevdiğimiz diziyi izlemeye kadar aklımızda hep o var. Çünkü evlerimiz aynı zamanda keyif alanlarımız ve yeni yılda da en çok zamanı geçireceğimiz yerler olarak ekstra ilgiyi hak ediyorlar.

Üstelik evlerimiz aslında bize kendi keyfimizce yaratıcı olmak için alan tanıyor. Yani onları, küratörü olduğumuz, bize özel sergi alanları gibi düşünebiliriz. Bizi sınırlandıran hiçbir şey yok. O çok sevdiğimiz kupa bir kalemliğe, TV battaniyesi ve yılbaşı çorapları yeni yıl dekorasyonunun birer parçasına dönüşmeye aday. İşte English Home’un sezona uygun onlarca parçayı bir araya topladığı yılbaşı hediyeleri bölümü de bu düşünceden besleniyor. Flanel nevresim takımları, kar küreleri, fenerler, mumlar, kupalar ve yastıklar gibi yeni yılın ruhunu yansıtan birçok uygun fiyatlı seçenek sunuluyor.

Yoğun geçen bir yılın ardından kendimizi bir yılbaşı filminin başrolü gibi hissettiğimiz anlar biriktirmek hakkımız. İşte bu anların anahtarı da bazen eve gelip yılbaşı desenli çoraplarınızı ayağınıza geçirip, mumlarınızı yakıp, en sevdiğiniz kupaya sıcacık bir bardak bitki çayı doldurmak kadar basit detaylarda yatıyor. Dolayısıyla hediyeleşme ritüelleri için alışveriş listelerimizi de bu dokunuşları yaratacak ürünlerle dolduruyoruz. O halde bu yıl da sevdikleriniz ve kendinizi şımartacak hediyeler için araştırmalarınız başladıysanız sizi buraya alalım!

Kapak Fotoğrafı: English Home