Gelin girişi kendinize her gün sorabileceğiniz en önemli sorulardan biriyle yapalım: “Bugün yeterince su içtiniz mi?” Günlük yaşamın geldiği hız nedeniyle su içmek kadar basit ve önemli ihtiyaçlarımızı bile ihmal edebiliyoruz. İşte Fakir Aqua Gio da tam bu noktada devreye giriyor bizleri yaşam kalitemizi artıracak bir kavramla tanıştırıyor: hidrojen açısından zengin içme suyu.

Fakir Aqua Gio

Suyun yaşamın temel kaynaklarından bir tanesi olduğu ve su içmenin sağlıklı bir yaşam için önemi konusunda hem fikiriz. O halde sizi bu etkileri artıracak bir kavram olan hidrojen açısından zengin içme suyuyla tanıştıralım. Suda çözünmüş hidrojen molekülleri, antioksidan etki gösteriyor; yaşlanma ve sağlık sorunlarının kaynağı olan serbest radikallerin nötralize edilmesine yardımcı oluyor. Bunun günlük yaşamda gözlemlediğimiz karşılıklarıysa; yorgunluğu azaltıp canlılığı arttırması, alerjik reaksiyonların baskılanmasına yardımcı olması, diyabetin kontrol altında tutulmasını desteklemesi, düzenli olarak kullanıldığında yaşlanma karşıtı etki göstermesi, hafızayı ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi.

2020’lerde yaşamanın en güzel yanlarından biri de sağlıklı bir yaşam sürebilmek adına farkındalığı yüksek ve teknolojik imkanlarla dolu bir dönemi deneyimliyor olmak. Öyle ki içme suyu için bile daha sağlıklı ve yaşam kalitemizi yükseltecek alternatifler var. Fakir Aqua Gio da daha sağlıklı bir hayat için hidrojen açısından zengin içme suyunu üreten bir iyi yaşam ürünü. Bunu yaparken izlediği çalışma prensipleriyse; suda bulunan ve yaşlanma kaynağı olan güçlü serbest radikalleri nötralize ederek içme suyundaki yabancı maddeleri ortadan kaldırmak. Böylece yabancı ve zararlı maddeleri yok ederken tüm orijinal mineralleri muhafaza ediyor ve oksijen içeriğini artırıyor.

Fakir Aqua Gio

Son yıllarda iyi yaşam içeriklerinde karşımıza çıkan ve su içmeye olan motivasyonumuzu artırmayı hedefleyen, meyvelerle tatlandırılmış su şişeleri gibi alternatifleri uzun vadede rutininizin bir parçası yapmakta zorlanıyorsanız Aqua Gio‘yı bir motivaston kaynağı olarak da kullanabilirsiniz. Çünkü Aqua Gio, ergonomik boyut, dokunmatik ekran ve kendini temizleme gibi özellikleriyle su içmeyi tıpkı kahve demlemek gibi pratik ve eğlenceli bir aktiviteye dönüştürüyor. O halde detaylara daha yakından bakmak üzere sizi buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Fakir