Başrolüne geçtiğimiz romantik bir film, kendimizi mikrofon başında bulduğumuz konserler ve aklımızda sürekli oynatıp durduğumuz o eski anımız… Hadi biraz geçmişe dönelim! Arabanın arka koltuğunda kulaklığınızı taktığınız zamanlarda kendi hayal dünyanızda kaybolduğunuz o günleri hatırlıyor musunuz? Nostalji her zaman güzel fakat o günleri biraz daha net hatırlamaya ne dersiniz? Hani kulaklığın birbirine karışan kablolarını açmak için dakikalarımızı harcadığımız zamanlardan ve yürürken aniden kulağımızdan çıktığı için hayallerimizin yarım kaldığı anlardan bahsediyoruz. O zaman hazırsanız c-bridge design tasarımıyla kulaktan düşmeyen HUAWEI FreeClip kulaklıklarınızı takmanızı öneriyoruz çünkü hayal gücümüzün yarattığı yeni bir evrene doğru kesintisiz bir inişe geçiyoruz!

HUAWEI FreeClip Kulaklık Modeli

Plato, “Müzik; evrene ruh, zihne kanat ve hayallere hayat verir.” diyor. Siz de bizim gibi kulaklığınızı taktığınız zaman tamamen size ait olan o evrenin sınırlarında dolaşmaktan keyif alıyor musunuz? Tabii, bugünlerde kulaklık taktığımız zaman yalnızca müziğin dünyasını keşfe çıkmıyor; podcast serileri ile bizi heyecanlandıran konular hakkında daha fazla bilgi ediniyor, uzaktaki sevdiklerimiz ile uzun sohbetlere de dalabiliyoruz.  Günümüzde bir kulaklıktan beklentilerimiz değişmeye devam ediyorken ihtiyacınız olan bütün detaylara modaya en uygun şekilde cevap veren bir kulaklık modeli ile sizi tanıştırmak istiyoruz. Kendisi HUAWEI’nin mükemmel modeli yaratabilmek için yıllarca araştırdığı ve gelişimine yatırım yapığı FreeClip modeli. HUAWEI FreeClip’in detaylarına yakından bakalım.

HUAWEI FreeClip

HUAWEI FreeClip Kulaklık Modeli

HUAWEI FreeClip’in açık kulak kulaklıkları, geleneksel kulak içi seçeneklerine alternatif arayanlarımıza hitap ediyor. Kısacası piyasada yer alan kulaklıkların sürekli düşüp durmasından, her durumda kullanılmaya uygun olmamasından şikâyet edenlerin güvenle tercih edebilecekleri bir seçeneği oluşturuyor. Sporda dinlenen müzikler, yürüyüşlere eşlik eden podcastler ve sonu gelmeyen telefon görüşmeleri… HUAWEI FreeClip kulaklıklar tüm bu anlarda bize düşme sorunu yaratmadan eşlik ediyor.

HUAWEI FreeClip Kulaklık Modeli

Güvenli uyum, ter direnci ve konforu bir araya getiren HUAWEI FreeClip modeli, özellikle fitness tutkunlarının en büyük destekçilerinden biri! C- köprülü tasarımı, optimize edilmiş 11 derecelik eğim açısı ve 5,6 gram ağırlığındaki Ni-Ti bellek teli çekirdeği ile zorlu egzersizler sırasında bile kulağınızda güvenli bir şekilde kalmaya devam ediyor. Dünyada 10.000’den fazla insan kulağından toplanan verilerin ardından tasarlanan HUAWEI FreeClip kulaklık modeli, IP54 dereceli suya ve tere dayanıklılık sertifikasına da sahip!

Söz konusu bir kulaklık olduğunda yalnızca sporda değil; hayatımızın her alanında uyum sağlamasını önceliklendiriyoruz! Özellikle bluetooth’lu kulaklık kullananlarımız, aniden biten şarjın iş yerinde yaratabileceği stresi çok iyi tahmin edebiliyordur. HUAWEI FreeClip’in 36 saatlik olağanüstü pil ömrü, bu endişelerimizi rafa kaldırıyor. Ayrıca çevrimiçi gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda veya çalışırken müzik dinlediğimiz zamanlarda artık “Ofiste konuşulanları duyamıyorum.” endişesi yaşamamıza da gerek yok. Çünkü HUAWEI FreeClip modelleri, açık kulak ses konsepti sunuyor. Bu sayede kulaklığımızı taktığımız zamanlarda bile ofiste konuşulanlar hakkında bilgi sahibi olmaya devam edebiliyoruz.

HUAWEI FreeClip Kulaklık Modeli

Bizim için HUAWEI FreeClip modellerinin en heyecanlı özelliklerinden biri ise tasarımı! Fashion Forward stratejisinin bir parçası olan FreeClip kulaklık modelleri, her kıyafetimizi zahmetsizce tamamlayabilen iki renk seçeneği ile geliyor! Moda ve teknolojiyi birleştiren HUAWEI, FreeClip kulaklık modellerinde de ofisten spor salonuna veya sosyal bir etkinliğe sorunsuz bir şekilde geçiş yapabileceğimiz çok yönlü bir aksesuar sunuyor.

HUAWEI FreeClip Kulaklık Modeli

Hayatımızın her alanında bizi destekleyen keşiflerimizde görüşmek üzere!

Kapak Fotoğrafı: HUAWEI