İstanbul’un farklı mekanlarında çok sevdiğimiz isimleri dinlediğimiz, Mart ayımızı capcanlı hale getiren Jam Session konserlerini hatırlıyorsunuz, değil mi? Hatırlamamak elde mi? 1 ay boyunca o çoşku kanımıza o kadar işledi ki yeni dönem Jam Sessionları’nı bekler olduk. Şimdi size güzel haber: Baharın gelmesiyle, The Irish Spirit rotasını Ege’ye çeviriyor! Jam Session konserleri mayıs ayını İzmir’de karşılıyor. Gelin, 2-4 Mayıs tarihleri arasında İzmir’de kaldığımız yerden eğlenmeye devam edelim! 

BeFunky-collage
Jam Session: 2-3-4 Mayıs’ta İzmir’de Sláinte Diyoruz!

Mart boyunca İstanbul’daki 10 farklı noktada 22 konser ve söyleşiye yer veren Jam Session, bu hafta 3 günlüğüne İzmir‘e taşınıyor. Yani yaratıcı, dinamik ve özgün The Irish Spirit‘i tatma sırası şimdi İzmirlilerde ve müziğin peşinden İzmir’e sürüklenenlerde. 2, 3 ve 4 Mayıs‘ta, İzmir’in popüler ve sevilen mekanlarında 4 Jam Session konseri bizi bekliyor.

Jam Session İzmir konserleri, 2 Mayıs Perşembe akşamı, sayısız müzisyene davuluyla eşlik ettikten sonra kendi şarkılarından oluşan ve tüm enstrümanlarını kendisi çaldığı albümüyle iyi bir çıkış yapan Can Güngör‘ü dinleyeceğimiz konserle başlayacak. Hafta sonu, Türkiye cazını tüm dünyada başarıyla temsil eden İlhan Erşahin, son zamanalarda yıldızı da sesi gibi parlayan Melek Mosso‘yla devam edecek. Jam Session’ın son konuğu ise Raf ve Geçmiş Değişmez gibi parçalarıyla hafızalara kazınan Jabbar olacak. Biz bu hafta sonu, bir kez daha müzikle Sláinte! diyeceğiz, İzmir’deyseniz bize eşlik edin!

Jam Session İzmir Programı

2 Mayıs Perşembe, 21.00: Can Güngör @ Kepler Social House

3 Mayıs Cuma, 21.30: İlhan Erşahin @ Sold Out Performance Hall (Biletler Biletix‘te!)

4 Mayıs Cumartesi, 21.30: Melek Mosso @ Sold Out Performance Hall (Biletler Biletinial.com‘da!)

4 Mayıs Cumartesi, 23.00: Jabbar @ Cartel Bornova (Biletler Bukupon‘da!)