Müziğe ve tasarıma olan tutkularıyla yola çıkan Shopi go küratör ekibinin yeni keşfi Jarre ile müzik algınıza farklı bir boyut katmaya hazır olun!

AeroSkull HD+ setting 5

Elektronik müziğin öncüsü, besteci, ses tasarımcısı ve performans sanatçısı olan Jean Michel Jarre, başarılı ve son derece deneysel bir girişimci olan Roland Caville ile tanışıp Jarre Technologies’i kuruyor. Kendini çağdaş tasarımla yenilikçi teknolojinin füzyonu olarak adlandıran Jarre, virtüözlerin hayat stiline eşlik edebilecek nitelikte.

Aero Bull_96

Müzikalitesiyle olduğu kadar tasarımıyla da dinleyicisini anında yakalayan Jarre’ın gerçek boyutlardaki bir Fransız Bulldog şeklindeki hoparlörü 120W çıkış gücüne sahip. Kurukafa şeklindeki Aeroskull serisi farklı boyut ve renk seçenekleriyle her atmosfere ve stile uyum sağlıyor.

aeroskull-hd-2 color

Aeroskull HD serisi kemik şeklindeki uzaktan kumandası ve geniş kapsama alanıyla ev ve ofis için ideal. Nano serisiyse minik boyutu ve 8 saat dayanan bataryasıyla gittiğiniz her yere müziğinizi de götürebilmeniz için yaratılmış.

aeroskull nano

Alışılmışın dışındaki bir diğer tasarım Aerotwist, bükülüp açılabilen yapısı sayesinde çanta kayışına, bisiklete, kısacası dilediğiniz her yere takılabiliyor.

Twist

Müzik zevkinize farklı bir soluk getirmek için tasarlanan Jarre’ın sıra dışı hoparlör tasarımlarına Türkiye’de sadece Shopi go’dan ulaşabilirsiniz.