Şarj göstergesini yemyeşil görmek kadar tatmin edici çok az işaret vardır. Katılıyor musunuz? Öyle ki; tartıda görülen ideal rakam, buzdolabındaki su şişesinin dolu olması, günlerden Cuma olduğunu fark etmek, sosyal medyadaki rahatlatıcı halı yıkama videoları, yeni alınan telefonun ekran jelatinini çıkardığımız saniyeler, derin temizlik sonrası evde içilen kahve, fiyat etiketlerinin iz bırakmadan çıkabilmesi bile, dolu bir şarj göstergesinin verdiği ruhsal gücü vermiyor. Elektrikli Araç Şarj İstasyonları, Batarya ve Otomotiv Çözümleri ile tüketicilere “Kesintisiz Hayatın Gücü”nü sunuyor!

youtube play youtube play

Geleceğe güç veren teknolojiler

Uçan otomobillerimizi nereye park etsek acaba? Bu soruyu henüz uçabilen bir otomobiliniz yokken sorup çözüm bulmaya çalıştığınızı hayal edin. Çünkü Vestel, tam olarak bunu yapıyor. Gelin, kapsamlı AR-GE kapasitesi ile geleceğin teknolojilerini bugünden tasarlayıp mobilite kavramını yeniden tanımlayan Vestel’in ileri görüşlü çözümlerini yakından tanıyalım!

‘Tak-Çıkar’ Elektrikli Şarj İstasyonları

Elektrikli otomobillere geçiş tüm dünyada büyük teşviklerle karşılanırken, bize sorarsanız en önemli teşvik şarj sorununu ortadan kaldırmak ile başlıyor. İnanıyoruz ki, otomobilimizi şarj etmek telefonumuzu şarj etmek kadar kolay olduğunda, dünya çok daha yeşil bir yer olacak. Bu noktada Vestel, Tak-Çıkar kolaylığındaki Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ile üzerine düşeni fazlasıyla yapmaya başladı bile. İstasyonlarda çoklu şarj edebilme özelliği, internet bağlantısı sayesinde app üzerinden uzaktan kontrol olanağı ve çok daha fazlası bulunuyor. Tüm kullanım alanları için uygun tasarımıyla şehre de güzellik katan AC istasyonlar ve işletmeler için harika bir çözüm olabilecek güçteki DC istasyonlar, karşımıza her an her yerde çıkacak gibi görünüyor.

Vestel Mobilite Ekosistemi

Vestel, mobilite ekosistemindeki üstün teknoloji çalışmaları sayesinde DC şarj istasyonları, elektrikli bisiklet bataryaları, enerji depolama çözümleri ve zamanın ötesinde otomotiv çözümleri ile ekosistemin birçok alanında en güçlü oyunculardan biri olarak yer alıyor.

Vestel’in inovasyon dünyasına yakından bakmak ve teknoloji çözümlerini inceleyerek ülkemizin Ar-Ge kapasitesi adına gurulanmak isteyenleri buraya alalım. Kesintisiz yolculuklar dileriz!