Arkadaşlarla bir araya gelmek, güzel şeyler yiyip güzel şeylerden konuşmak, sanat üzerine düşünmek ve içerisinde bulunduğumuz stresten, karmaşadan ve bir yere yetişme zorunluluğundan kısa bir süreliğine de olsa kurtulmak… Kinfolk, üzerinde fotoğraflar ve yazılar olan bir kağıt topluluğundan çok 3 ayda bir bize sunduğu temalarla masasında, okuyucularına bir sandalye ayırarak onları bu dinginliğe davet ediyor…

Kinfolk_Magazine_Print_Subscribe1

The Kinfolk Table

2011 yılında kurulan Kinfolk, iş birliği yaptığı bloggerlar, fotoğrafçılar ve sanatçılarla çıkardığı her sayıyla kendini daha da geliştirirken sadece basıldığı yer olan Kanada’da değil, dünyanın birçok ülkesinde hatrı sayılır bir okuyucu kitlesine sahip oldu. Bu başarı ise bizi Kinfolk’un düzenlediği etkinliklere, etkinliklerin kaydedildiği, görsel anlamda takipçilerine bambaşka bir zenginlik sunan videolara ve son olarak da çıkardıkları yemek kitabı The Kinfolk Table’a kadar götürdü.

tumblr_muiwfbwXfG1qzyxjro1_1280

Kinfolk’un “ev” kavramı üzerine düşünen, bir evin bütünlüğü üzerine sorular soran ve bu noktadan ilerleyen 11. sayısı, havaların ısınmasıyla hepimizin içinde artan deniz tutkusu ve insan bedeniyle büyük sular arasındaki benzerliğin irdelendiği 12. sayı ve Kinfolk’un ilk yemek kitabı olan The Kinfolk Table’a Türkiye’de yaşayan okuyucuların ulaşması artık daha kolay:

http://shopigo.com/brands/kinfolk
Shopigo_branding