“Sağlıklı güzellik”. Yeni nesil güzellik anlayışını özetlemek isteseydik muhtemelen bu iki kelimeyi kullanırdık. Zamanla değişen ihtiyaçlarımızın farkına varmak ve cilt bakım rutinimize bu araçları dahil etmek de sağlıklı güzellik anlayışın bir parçası. Biz de bu ihtiyacın farkında olarak bugün sizleri “Cildinizin Sağlık Kaynağı” mottosuyla yola çıkan Vichy’den “Liftactiv Supreme H.A. Filler Serum” ile tanıştırmak istedik.

20’li yaşlarımızın ortasından itibaren aynada gördüğümüz yüz ufak değişimler geçirmeye başlıyor. Hedeflerimiz için uykusuz kalmak, çalışmak ve adım adım, gençken hayal ettiklerimize yaklaşmanın bedeli olarak gördüğümüz ufak kırışıklar ve ince çizgileri anlayışla karşılıyoruz. Çevresel faktörlerin yarattığı etkinin yanı sıra, cildimiz, yaş aldıkça doğal yapısında bulunan “hyalüronik asit” gibi  önemli bir yapı taşının üretimini azaltarak zamanla onları kaybediyor. İşte son teknolojiyle geliştirilen ve cildin günlük kaybettiği epidermal hyaluronik asit kaybını %100 geri kazandıran Liftactiv serum da tam olarak bu noktada devreye giriyor.

“Liftactiv Supreme H.A. Filler Serum” doğal estetik akımından yararlanarak, yeni nesil medikal estetik uygulamaları kendine ilham kaynağı olarak belirliyor. Yani anti-aging’te 360 derece etki, güçlü ve anında sonuçlar sunuyor! Ürünün içeriğindeyse rekor 1,5% Hyaluronik asidin yanı sıra Fransa volkanlarının derinliklerinden gelen, 15 mineralle zengin eşsiz Vichy Termal Suyu bulunuyor. Bu da serumun  kırışıklık ve ince çizgi karşıtı etkinliğinin yanı sıra güçlendirme, ferahlatma ve yatıştırma özelliklerinin de olduğu anlamına geliyor.

Deneyim kazandıkça cilt bakımının bir sabır ve süreklilik işi olduğunu hepimiz keşfediyoruz. Bununla birlikte bu durum, hızlı ve etkili çözümler sunan ürünlerin var olmadığı anlamına gelmiyor. Vichy de “Liftactiv Supreme H.A. Filler Serum”u tasarlarken güçlü ve gözle görülür anti-aging etki beklentimiz farkında olacak ki serumun altı hafta içerisinde kırışıkları %47 azalttığı klinik testlerle ispatlanıyor.

O halde yoğun yaşam temposunun yarattığı yıpranma izlerini silmek için ilk adımı atmak üzere “Liftactiv Supreme H.A. Filler Serum”a daha yakından bakmaya davet ediyoruz.

Kapak Fotoğrafı: Vichy