Akaretler, keyifli mekanları, ilgi çekici sanat galerileri ve zevkli mağazalarıyla olduğu kadar pop-up projelere, süreli sergilere ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan alanlarıyla da son yıllarda İstanbul’da yaşamı renklendiren, hayata sürpriz anlar ve minik hazlar katan bir buluşma noktası haline geldi. Akaretler Sıraevler, şimdi de pencerelerine taşıdığı video yerleştirmelerle Magnum Store’a ev sahipliği yapıyor. Magnum Mini ile haz dolu manzaralar, 4 Eylül’e kadar Akaretler’de!

youtube play youtube play

“Hayata mini bir haz arası” vermeye ne dersiniz? Hayatta haz alınmamış tek bir günün bile kayıp olduğuna inanan Magnum, bunun için sizi 4 Eylül’e kadar Akaretler’e bekliyor. Akaretler Sıraevler’in pencerelerine taşınan video yerleştirmelerle Magnum Mini, meydanın ambiyansını haz dolu manzaralarla değiştiriyor. Seyirlik birer dış mekan mecrasına dönüşen binalarda bu manzaraların tadını çıkarırken, Akaretler Sıraevler 17 no’lu binadaki Magnum Store’da ise kendi Magnum’unuzu yaratabiliyorsunuz.

Evdeki mini haz anlarının eşlikçisi olan Magnum Mini, bu konumlandırmayı proje için çekilen ve pencerelere yerleştirilen tam 48 ayrı video ile destekliyor ve Akaretler’de hem gece hem gündüz farklı video yerleştirmelerin sergilendiği, pencerelerde silüet olarak görünen haz dolu anlardan oluşan etkileyici bir görsellik sunuyor. MullenLowe İstanbul imzalı proje aslında Akaretler Sıraevler’i yaşayan bir alana dönüştürüyor. Öte yandan bina içerisinde Olgun Kaşıkçı ve Robin Yayla’nın Magnum için tasarladığı eserleri görebiliyor, Magnum Store’a uğrayarak kendi Magnum’unuzu yaratabiliyor, binanın bahçesinde keyifli molalar verebiliyorsunuz – kısacası Magnum Mini ile mini bir haz arası vermeye davet ediliyorsunuz!

Magnum Mini’nin haz dolu dünyası, 4 Eylül’e kadar, 12.00-00.00 saatleri arasında ücretsiz olarak, Akaretler Sıraevler’de sizi bekliyor. Detaylı bilgi almak için tıklayın.