Çok yükseğe çıkarsak uzaya yakın mı oluruz? Denizlere sular nasıl dolar? Televizyon yokken insanlar ne izliyordu? Mağaraları kim kazmış?… Hayat merak edince başlar. Çocuklar meraklıdır ve meraklı çocuklar soru sorarlar; bunlar gibi sorular. Bir ebeveyn olmak, bir aile olmaksa onların sorularına sabırla cevap vermek, dahası onlarla birlikte merak etmeye, onlarla birlikte öğrenmeye devam etmektir. ŠKODA Merak Haritası, birlikte merak eden aileler için keşif ve yolculukla kazanılan bir oyun yaratıyor. Size de, çocuklarınızla birlikte merak etmek, yola çıkmak ve keşfetmek kalıyor.

Merak Haritası

Merak Haritası nedir?

Merak haritası, çocuklarınızın merak ettiği birçok sorunun cevabını Türkiye’nin farklı noktalarına doğru çizeceğiniz rotalarla, gezerek, öğrenerek ama en önemlisi birlikte vakit geçirerek bulmanızı sağlayacak bir harita. Bilim, doğa, macera, kültür ve yemek alanındaki sorular, Merak Haritası’nda Manyas Kuş Cenneti’nden Damlataş Mağarası’na, Bozcaada’dan Assos’a, Kapadokya’dan İğneada’ya, Ağrı Dağı’ndan Kelebekler Vadisi’ne, ülkemizin birçok doğal, tarihi ve kültürel güzelliği ile eşleştirilmiş. Merak Haritası’ndan alacağınız ilhamla, siz de bu rotalarda yolculuk edebilir, bir yandan çocuğunuzun sorularını yanıtlarken bir yandan da ailecek keşif ve merak duygusuyla kenetlenebilirsiniz.

Üstelik Merak Haritası, büyümeye de devam ediyor, çocuklarınız merak ettiği soruları Merak Haritası’ndaki “Sorunu Sor” formuyla gönderip Merak Haritası’nın gelişmesine ve gelecek yolculuklar için ihtimalleri arttırmaya katkıda bulunabiliyor. Ayrıca ŠKODA KODIAQ sahibi Merak Haritası gezginleri, araçlarıyla fotoğraflarını paylaşarak, kendileri ve çocukları için hazırlanan hediyelere sahip olabiliyor.

ŠKODA’dan Yenilenen KODIAQ

ŠKODA KODIAQ

ŠKODA’nın dört yıl önceki SUV atağını başlatan KODIAQ modeli, güncellenip daha iddialı, tasarım dili daha ileriye taşınıp, daha rafine hale geldi. Daha fazla konfor, daha fazla verimlilik ve daha çarpıcı tasarımla geliştirilen KODIAQ, aileniz ve sizin için her alanda daha fazlasını sunuyor artık.

ŠKODA KODIAQ

Tasarım dilindeki, altıgen ön panjurlar, krom detaylı LED teknoloji farlar, ve şık dikiş detayları gibi özelliklerle vurgulanan güçlü duruş, diğer yandan aeordinamik anlamında verimliliği ve zengin bir teknoloji kullanımını da beraberinde getiriyor. KODIAQ’ın konforu, sunulmaya başlanan ısıtma, havalandırma, baldır desteği ve masaj özellikli AGR onaylı Ergo koltuklarla zirveye çıkıyor. Çevreci Eco Mocca koltuklar ise, yüksek kaliteli, vegan ve geri dönüştürüşmüş malzemelerden oluşan sürdürülebilir bir koltuk seçeneği olarak dikkat çekiyor. İç mekanı kişiselleştirme imkanı sunan ve sürüş deneyimini daha ileriye taşıyan Dijital Gösterge Paneli, 8 inç büyüklüğündeki yüksek çözünürlüklü bilgi-eğlence ekranı, standart olarak sunulan ve telefonlarınızın Apple CarPlay ya da Android Auto ile multimedya sistemi üzerinden çalışmasını ve sürüş esnasında telefonunuzu güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlayan Bluetooth bağlantılı SmartLink arayüzü ise, KODIAQ modellerindeki son teknolojilerden bazıları…

ŠKODA KODIAQ

Üstün teknolojiyi sportif detaylarla birlikte sunan Sportline dahil, Türkiye’de altı farklı donanım seviyesiyle satışa sunulan KODIAQ, tüm donanım seviyeleri için yedi kişilik olarak da tercih edilebiliyor ve en geniş ailelere, en meraklı ailelere de yer açıyor.

ŠKODA Merak Haritası ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.