Lana Del Rey’in Yeni Albümüne İlk Video Klip

Geçtiğimiz hafta 3. stüdyo albümü ‘Ultraviolence’i Interscope etiketi ile bizlerle paylaşan Lana Del Rey, daha önce yeni albümünden ‘Ultraviolence’, ‘Brooklyn Baby’, ‘Shades Of Cool’ ve ‘West Coast’ isimli şarkılarını bizlerle paylaşmıştı. Yine karanlık sesini kullanarak bir çok ‘remixable’ şarkıya imza atan Lana Del Rey’in yeni albümünün ilk video klibi ‘Shades Of Cool’ şarkısına çekildi. Orta yaş üstü son derece karizmatik abimizin/amcamızın romantik bir kaçamağına eşlik ettiğimiz video klibi merak edenleri aşağıya alalım!

Devamı…

Jessie Ware ‘den “Tough Love”

Son albümü, ‘Devotion’, 2012 PMR Records etiketi ile yayımlanan İngiliz şarkıcı Jessie Ware, geçtiğimiz yıl bir çok işbirliği şarkısı ile kapatsa da kendi imzasını taşıyan çalışmalardan bizleri uzak bırakmıştı. 2014 yılını yeni albümü için işaretleyen Jessie, geçtiğimiz günlerde BBC Radio 1’da Zane Lowe’ın programına konuk olup uzun bir aradan sonra ilk single’ı ‘Tough Love’ı bizlerle paylaştı. Yeni albüm çalışmalarında Miguel, Ed Sheeran, Julio Bashmore, Dave Okumu, Kid Harpoon, James Ford ve Nineteen85 gibi isimlerin yer alacağı yeni Jessie Ware şarkısı için sizleri aşağıya alalım!

Devamı…

Arctic Monkeys’den Renkli Görüntüler: “Snap Out of It”

The Rave Mag, son günlerin öne çıkan müzik haberlerini ve yayınlanan en yeni video klipleri theMagger için bir araya getirmeye devam ediyor!

İşte müzik gündemi:

2013 yılına damgasını vuran 5. stüdyo albümü ‘AM’ ile müzik kariyerinde statü atlayan Arctic Monkeys, en son geçtiğimiz ay ‘Arbella’ isimli şarkısını kliplemişti. Havalı duruşlarını siyah-beyaz video klip konsepti ile destekleyen grup, bu sefer Focus Creeps yönetmenliğinde renkli görüntüler ile karşımıza çıkıyor. Aktris Stephanie Sigman’ın eşlik ettiği klipte grubun çirkin kralı Alex Turner’ın güzel kadınların nasıl başını döndürdüğüne dair görüntüler bulmak mümkün. Meraklısını hemen aşağıya alalım!

Devamı…

İzlandalı GusGus’tan Yeni Şarkı: ”Crossfade”

İzlandalı elektronik müzik grubu Gus Gus, son albümü ‘Arabian Horse‘ 2011 yılında yayımlandıktan sonra çok fazla ortalıklarda gözükmüyordu. Geçtiğimiz yıl Sónar Reykjavík ve Saint-Petersburg‘da verdiği konserlerde yeni single’ı ‘CrossFade’ i çalmış fakat resmi olarak yayınlamamıştı. Nisan ayında bu harika şarkı ile bizleri buluşturan grup, şimdi de video klibini bizlerle paylaştı.

Devamı…

Interpol’den Konser Kaydı: “Anywhere” (Live in Brixton)

Bir kaç ay önce Newcastle’da verdiği konser sırasında ‘Anywhere’ ve ‘My Desire’ isimli iki yeni şarkısını seslendiren Amerikalı rock grubu Interpol, bu iki şarkıya 8 Eylül’de yayımlanacak 4. stüdyo albümü, ‘El Pintor’da yer vereceğini bizlere duyurmuştu. Şimdi de en azından ‘Anywhere’ için bizleri konser kaydı dinlemekten kurtarmakla kalmayıp üstüne grubun Brixton Academy’de verdiği konser görüntülerini içeren video klibi bizlerle paylaştı.

Devamı…

Wild Beasts – “Mecca”

Haziran ayının açılısını yaptığımız 100% Fest’te sahne alan İngiliz indie-rock grubu Wild Beasts, Şubat ayında yayımlanan bol yıldızlı son albümü, ‘Present Tense’den ‘Mecca’ isimli şarkısına çekilen video klibi bizlerle paylaştı. Renk seçimlerine bayıldığımız standardın çok uzağında olan bu video klibin yönetmenliğini ise Kate Moross üstlenmiş. Merak edenleri tam aşağıya alalım!

Devamı…

Alt-J – “Hunger Of The Pine”

22 Eylül’de 2. stüdyo albümü, ‘This is All Yours’u Warner Music etiketi ile bizlerle buluşturacak olan Alt-J, yeni albümlerinden ilk single’ı ‘Hunger of the Pine’ı bizlerle paylaştı. Şarkının intro’sunda bile tav olmayı başardığımız yeni Alt-J şarkısını kulaklarına armağan etmek isteyenler buyursun!

Devamı…

Cut Copy – “Meet Me In a House of Love”

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında Modular Records etiketi ile 4. stüdyo albümü ‘Free Your Mind’ı bizlerle karşımıza çıkan Cut Copy, son albümünden ‘Meet Me In a House of Love’ isimli şarkısına çekilen video klibi bizlerle paylaştı. Arayı sıcak tutmalı yeni Cut Copy klibi merak edenleri aşağıya alalım!

Devamı…