“İyi ve büyülü olan her şey haziran ve ağustos ayları arasında gerçekleşir.” Jenny Han’ın sözleri yazın ruhumuzda yarattığı etkiyi birebir anlatıyor. Uzayan günler, canlanan sosyal ajandalar, seyahatler, keşifler, yeni insanlar, yeni yerler ve yeni tatlar… Tüm bu etkenler canlanmak, cesaretimizi toplamak ve renkleri yaşamımıza geri getirmek için bizi motive ediyor. Elbette bu değişim, en belirgin ifade aracı olan stilimize de yansıyor. NetWork de aynı hisleri paylaşıyor olacak ki Pınar Deniz’in iddialı stilinden ilham alarak 2023 yazında glam ve cesur stil kodlarını modern zarafetle bir araya getiriyor.

NetWork’ün çarpıcı şıklığın kodlarını yazdığı sıcak yaz koleksiyonu, Pınar Deniz’in güçlü ve cesur duruşu ile benzersiz bir görünüm vadediyor. Güneşin en sıcak tonları turuncu ve kırmızı ile denizin sonsuz mavisi ve yeşilinin göz kamaştırıcı tonları buluşuyor. Bu bakımdan son birkaç yazın vazgeçemediğimiz trendi ‘dopamine dressing’e göz kırparken aynı zamanda doğanın en çarpıcı tonlarını iddialı bir tavır ve yüksek enerjiyle buluşturarak ‘glam’ dozunu da artırıyor.

Yaz stilini heyecan verici kılan önemli bir etken de şüphesiz çok yönlü olması. Plajdan yaz akşamı davetlerine günün her anı değerlendirilmeye ve dolayısıyla da yeni görünümlerle stil denemeleri yapmaya açık. Detaycı gözlerin dikkatinden kaçmayacak dokunuşlar da bu noktada ortaya çıkıyor. Gündüzden geceye geçiş yapılırken dokular, silüetler, renkler değişiyor ancak günün sonunda stil sahibi bir kimliğin göstergesi olarak seçilen her bir parça aynı dili konuşuyor. Tıpkı Network’ün plaj giyimin yanı sıra yaz akşamlarında da şıklığın ön planda olduğu elbiselere yer veren koleksiyonunda olduğu gibi!

NetWork’ün dinamik silüetlerinin, kaliteli dokular ve sıcak renklerle buluştuğu koleksiyon, aynı zamanda heyecan uyandırıcı bir yaz yolculuğuna davet niteliğinde. Yeşil, mavi, bej ve haki renklerinin hakim olduğu plaj giyim koleksiyonunda; plaj elbiseleri, ipek şallar, kaftanlar, hasır detaylı plaj çantaları, dökümlü gömlekler ve renkli plaj havluları denizle güneşin kucaklaştığı yaz tatillerine damgasını vuruyor. Bu iddiayı bütünleyen, kıyafetlere son dokunuşta bulunan aksesuarlar, topuklu sandaletler, hasır ve örgü çantalar ise yenilikçi siluetleriyle gösterişli bir duruş sergileyerek NetWork kadınlarının sofistike ve stil dozu yüksek tavrına atıfta bulunuyor.

Tüm bu bahsettiklerimiz sizi Pınar Deniz’in iddialı stilinden ilhamla, çarpıcı şıklığın kodlarını keşfetmek için motive ettiyse sizi Network’ün yazın her anına eşlik edecek parçaları bulabileceğiniz koleksiyonuna daha yakından bakmak üzere buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Network