Hepimiz biliyoruz ki yılbaşı hediyeleri alan insanlar ikiye ayrılır. İlk grup “Bu annem için güzel olur.”, “Bunu en yakın arkadaşıma alayım.” diye alışverişi hızla tamamlayanlar ve ikinci grup “bir sana bir bana” taktiğiyle ilerleyerek kendini de şımartılacaklar listesine dahil edenler 🙂 Bir düşününce iş, okul ve sorumluluklar arasında geçen bir yılın ardından kendimizi de ödüllendirmek son derece iyi bir fikir. Yeni yılda kişisel motivasyonunuzu artıracak, her zaman üzerinde taşıyabileceğiniz hediyeler içinse adres tabii ki Pandora.

Pandora Timeless

Self-care (öz bakım) yılın en çok kullanılan kelimelerinden biri oldu. Hygge, Lykke, Lagom, Ikigai gibi mutlu yaşamın sırlarına yönelik felsefelerin bilinirliği arttı. Tüm bunların ardında aslında çok temel bir motivasyon var: diğer herkese faydalı olabilmek için önce kendimize iyi bakmak. Bu da kendimize zaman ayırmak, spordan beslenmeye yaşamın tüm alanlarına özen göstermek ve evet bazen de şımartmaktan geçiyor! Aslında kendimize aldığımız hediyeler anlık mutluluklardan çok daha fazlasını hedefliyor. Bu zamana dek başardıklarımızı takdir etmek ve gelecekteki hedeflerimizi anımsatmak… Bunun için de her daim üzerimizde taşıyabileceğimiz bir ‘charm’, zarif bir yüzük ya da bir çift küpeden daha iyi bir aracı olamaz.

İşte Pandora Moments koleksiyonu da; bileklikler, halka küpeler, ‘charm’ taşıyıcılar ve anahtarlıklarla hedeflerinizi ve ışıltınızı her an üzerinizde taşımanıza aracılık ediyor. Yıl boyunca size varmak istediğiniz yeni durakları hatırlatması için bilekliğinize ekleyeceğiniz ışıltılı bir yıldız, kişiliğinizin stilinizdeki yansıması olarak bir çift inci küpe… Bu basit ama etkili dokunuşlar, kendinizi daha iyi hissetmenin ve yıl boyunca yeni hikayelerin peşinde koşmanın başlangıç noktası olabilir.

Pandora

Eğer ‘self-love’ı bir adım öteye taşımak isterseniz bu kez de Pandora Timeless koleksiyonunda yer alan zarif ve kullanışlı mücevherler arasından seçim yaparak, kendinize hak ettiğiniz ışıltıyı hediye edebilirsiniz. Bu sırada, kendiniz için hediye paketi yaptırmayı ve kendinizle kendiniz arasındaki bu hediyeleşme ritüelinde keyifle paketi açarak teşekkür etmeyi unutmayın! Buraya kadar anlatılanlar “evet biraz da ben” farkındalığını harekete geçirdiyse, sizi kendinize zaman ayırmak ve onlarca seçenek arasında keyifli bir alışveriş yapmak için buraya alalım. Mutlu yıllar!

Kapak Fotoğrafı: Pandora