Bayram tatili başlıyor. Tam şu an seyahat için bavulunu hazırlayanlara seslenmek istiyoruz: Dolabınızdaki kıyafetler de tatil için hazır mı? Peki, yolculuğunuzun ardından valizinizi açtığınızda kıyafetlerinizi nasıl bulmak istersiniz? O zaman tatile çıkarken valizinize ekleyeceğiniz kompakt bir ürün ile bütün sorunlarınızı çözecek kurtarıcınız ile sizi tanıştıralım: Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi. Çünkü hayat, tatillerimizde kırışık olmayan bir kıyafeti aramamıza gerek kalmayacak kadar keyifli olmalı. Bizim ise bu keyfi sağlayabilmek için bir yöntemimiz var: “Buharla ve Giy.”

Denizden çıkıp hızlıca hazırlanmamız gereken bir akşamüstü, sergiden bir trekking alanına geçerken ortama uyum sağlayabilmek için değiştirmemiz gereken kıyafetler… Bu senaryolar size de tanıdık geldi mi? Tatil programını dolu dolu hazırlayanlar çok iyi bilir ki bir günde kaç kez kıyafet değiştirebileceğimizin bir sınırı yoktur. İşte, bu noktada tatil planlarımızı eksiksiz bir şekilde devam ettirebilmek için bizim sırrımız: Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi. Ayrıca bize soracak olursanız kendisi cüzdanlarımızdan ve kulaklıklarımızdan sonra “Asla onsuz evden çıkamamam.” dediğimiz bir hayat kurtarıcı ürün olmaya aday!

Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi

Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi’nin bizim için en önemli özelliği kompaktlığı sayesinde kolayca taşıyabilmemiz. Böylece bir günlüğüne dahi çıkabileceğimiz seyahatlerimizde kendisini valizimize koyabiliyor, spor çantalarımıza sığdırabiliyor veya evimizde hiç yer kaplamadan tutabiliyoruz. Ayrıca dik ve yatay kullanılabilirlik özelliği ve katlanabilir SyleMat sayesinde nerede ve hangi koşulda olursak olalım kıyafetlerimizin kırışıklığını kolayca açabiliyoruz. “Kolayca” diyoruz çünkü iki buhar ayarına sahip olan Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi, yalnızca otuz saniye içerisinde kullanıma hazır bir şekilde ısınıyor! Hem de hareketli başlığı pile, düğme, yaka gibi giysilerimizin ulaşılması güç bölgelerini rahatlıkla buharlayabilmemize olanak sağlıyor. Bu pratik ve kolay kullanım ise bize hızlıca evden çıkabilmemiz, seyahatlerimizde kıyafetlerimizin kırışıklık problemini düşünmememiz için bir özgürlük tanıyor.

Hızlı ve pratik kullanımına ilave olarak Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi, aradığımız hijyen ihtiyacına da cevap veriyor. Buhar ile bakterileri %99,99 oranında yok eden Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi’ni seyahatlerimiz dışında çocuklarımızın oyuncaklarının ve evdeki perdelerimizin her zaman güzel kokması için de kullanabiliriz. Ayrıca iki farklı su haznesine sahip olan Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi, çok daha fazla parçayı buharlayabilmemizi sağlıyor.

Valizlerinize o keten kıyafetlerinizi korkusuzca yerleştirin. Çünkü hayatın hızına dahil olabilmek “Buharla ve Giy.” demek kadar kolay. Detaylı bilgi almak için tıklayın.