Hiç beğendiğiniz bir giysiyi satın alırken ya da bavul hazırlarken “Bunu ütülemek zor olur” diyerek askısına geri bıraktığınız oldu mu? X,Y ve Z kuşağını ortak bir görüşte bir araya getirebilecek bir konu varsa o da şüphesiz ütü yapmanın zaman alan ve can sıkıcı bir iş olduğudur. Haberler güzel ki Philips Steam&Go Plus buharlı düzleştirici ütü bu gündelik sorunumuza çözüm getiriyor. Böylece gündelik bir rutin daha pratik hale geliyor.

youtube play youtube play

İş, seyahatler ve sosyal yaşam arasında, hızlı bir tempoda yaşarken bazı günlük rutinleri daha pratik haline getirmek yaşam kalitemizi artırıyor. Alarm sesiyle uyandığınız ve yoğun bir güne hazırladığınız sabahları gözünüzün önüne getirin. Sosyal medyada bolca gördüğümüz sabah rutinlerinin aksine uzun uzun yoga yapmak, güneşi selamlamak, on adımdan oluşan cilt bakımımızı yapmak gibi işlere fırsat bulamadığımız açık. Bununla birlikte daha ‘fresh’ ve profesyonel bir görünüm için giysilerinizi tazelemek ve kırışıklardan hızlıca kurtarmak mümkün! İşte kesintisiz güçlü buharıyla hem hızlı hem de çok pratik Philips Steam&Go Plus tam olarak bu noktada devreye giriyor.

youtube play youtube play

Hem yatay hem de dikey kullanımıyla ütü masasına ihtiyaç duymayan Philips Steam&Go Plus, hafif ve kompakt tasarımı sayesinde her zaman, her yerde kolayca kullanılabiliyor. Böylece (itiraf edelim ki fazlasıyla dolu olan) dolaplarımızda ya da seyahatler sırasında sıkışan giysiler de giyilmeden önce rahat bir nefes alıyor. Çünkü sıcak buhar kıyafetleri kötü kokulardan arındırıyor, tazeliyor ve kırışıkları giderirken aynı zamanda bakterilerin %99.9’unun da öldürülmesini sağlıyor. Kullanım adımlarıysa son derece pratik. Tek gereken su haznesini doldurmak ve fişe takmak.

youtube play youtube play

Üstelik Philips Steam&Go Plus’ı ütülenebilir tüm kumaşlarda kullanmak mümkün. Tüm kumaşlarda güvenle kullanabileceğiniz özel taban, sıfır yanık garantisi sunuyor. Fırça aparatı, kumaşın dokusunu açarak daha iyi buhar nüfuzu sağlayarak ceket ve palto gibi daha kalın giysiler için de ideal hale getiriyor. Böylelikle daha az sıklıkta yıkama ve kuru temizleme yapılarak zamandan ve paradan tasarruf ediliyor. Ayrıca kıyafetlerin ömrü uzatılmış oluyor! O halde gündelik bir rutininizi çok daha pratik hale getirmek için ilk adımı atmak üzere Philips Steam&Go Plus‘a daha yakından göz atın.

Kapak Fotoğrafı: Philips