Sahilde uzun uzun oyunlar oynadığımız gündüzler, pencereden esen rüzgâr ile uyuyakaldığımız öğlenler ve kıpkırmızı suratlarla oturduğumuz kalabalık akşam yemekleri… Küçükken yaz hiç bitmeyecekmiş gibi gelse de eylül ayı başladığında buruk bir şekilde anılarımızı valize koyar şehre doğru yola çıkardık. Peki, o şehre dönüş yolculuğunun ardından bizi neler beklerdi, onu hatırlıyor musunuz? Okul arkadaşlarımıza yaz anılarımızı anlattığımız kahkahası bol sohbetler, yeni tarzımızı yansıtmak için çıktığımız alışverişler, kısacası yepyeni heyecanlar! Şehre dönüş yolunda hâlâ içindeki çocuğun kırgınlığını hissedenlerden okula dönmek için geri sayım yapanlara kadar Amazon.com.tr’den yeni başlangıçlara eşlik edecek heyecanlı bir haber var!

Yazar Peggy Toney Horton, eylül ayını ruhunu uyandıran bir sezonun kapısı olarak görür. Belki de bu yüzden ne zaman kurduğumuz büyük hayalleri veya aldığımız kararları gerçekleştirmek istesek ocak ayındansa eylülü bekleriz. Eğer siz de yazın bitişinin ardından şehre dönmeye başladığınız bugünlerde tüm yaz boyunca kurduğunuz hayalleri, aldığınız kararları gerçekleştirmek adına bir motivasyon daha arıyorsanız; aradığınız cevap bizde! Çünkü Amazon, 18 Eylül’e kadar elektrikli ürünlerden ev eşyalarına tüm kategorileri dahil olmak üzere yüz binlerce ürün için yepyeni fırsatlar sunuyor. Prime üyelerine özel ise her zaman olduğu gibi ayrıcalıklı kişisel kampanyalar bulunuyor!

Amazon’dan Şehre ve Okula Dönüş Dönemine Özel Kampanyalar

Müşteri odaklı sunduğu hizmet ile en iyisi olmak için çalışan Amazon, okula ve şehre dönüş döneminde de bizi yalnız bırakmıyor. 18 Eylül’e kadar bütün kategorileri dahil olmak üzere yüz binlerce üründe indirim sunan Amazon, ayrıca Prime üyelerine özel kişisel kampanyalar da yaratıyor. Amazon’un bütün kategorilerinde yüz binlerce ürünü aşan fırsat ürünleri arasında Bose kulaklık ve hoparlörler, Bosch DIY ürünleri, ev ve yaşam ürünleri gibi şehre döndüğümüzde ihtiyacımız olan veya olabilecek bütün detaylar geniş bir yelpazede yer alıyor! 18 Eylül’e kadar devam eden kampanyada güne göre değişen flaş fırsatlar da bulunuyor. Mevcut ve yakında başlayacak fırsatları buradan takip edebilir, ihtiyacınız olanları şimdiden sepetinize doldurmaya başlayabilirsiniz!

Şehre dönmeye başlarken okula dönmenin tatlı telaşına kapılanlara da güzel bir haberimiz var. Amazon’un bütün kategorilerinde sunduğu indirim, çocukları ve okul ihtiyaçlarını da kapsıyor. Amazon’un okula dönüş dönemine özel kampanyaları; çocuğunuz ile keyifli bir vakit geçirmek için okumak istediğiniz yabancı kitaplardan yakın dostunuzun çocuğuna hediye olarak almayı tercih edeceğiniz LEGO Setleri’ne kadar geniş bir yelpazeye uzanıyor.

Hızlı ve Güvenli Teslimat

Dünyanın neresine gidersek gidelim değişmeyen şeyler vardır. Mesela bir gün yirmi dört saattir, güneş doğudan doğar ve Amazon, hızlı ve güvenilir bir teslimat deneyimi sunar. 18 Eylül’e kadar devam eden şehre dönüş fırsatlarına özel Amazon, bütün kullanıcılarına satın aldıkları ürünler için aynı gün, ertesi gün ve iki gün içinde teslimat seçeneklerini sunuyor. Tabii ki her zaman olduğu gibi Prime üyeleri bu teslimat seçeneklerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyor.

Amazon’un 18 Eylül’e kadar devam eden şehre dönüş fırsatlarında kendisine özel kampanyalardan ve ücretsiz teslimattan yararlanmak isteyenler buradan Prime üyesi olabilir, tüm kullanıcılar kampanya hakkında bütün detaylara buradan ulaşabilir.