Kendinizi bir yönetmen olarak hayal edin. Yüzlerce kişilik ekibinizle büyük bir emek vererek hayalinizdeki görüntüleri yakaladığınız o diziyi veya filmi çekiyorsunuz. Her bir sahneyi, ışığı, sesi ve rengi tekrar tekrar kontrol edip seyirciye sunuyorsunuz. İzleyiciniz, yapımınızı nasıl bir televizyonda izlesin isterdiniz? Karşınızda üstün görüntü ve ses kalitesi ile tüm sahneleri orijinal hâliyle izlememizi sağlayan Filmmaker Modu ve çok daha fazlasıyla Beko’dan Google TV’den ilham alarak derlediğimiz en yeni dizi ve filmler listesi!

Netflix’te En Yeniler

Britanya sinemasının en sevilen ve en özgün yönetmenlerinden, Guy Ritchie’nin yeni projesi The Gentlemen dizisi ve Game of Thrones’un yazarları David Benioff & D.B. Weiss’ın, Çinli yazar Liu Cixin’in çok satan roman serisinden uyarladıkları bilim kurgu dizisi 3 Body Problem, Netflix’te bizi bekliyor. Blood & Water ve Girls5eva ise yeni sezonları ile yine Netflix’te.

Filmlere gelince, Nuri Bilge Ceylan’ın ödüllü son filmi Kuru Otlar Üstüne öne çıkıyor. Adam Sandler’ın yıllar sonra bir kez daha dramatik bir rolde karşımıza çıktığı Spaceman, yeni yerlilerden Romantik Hırsız, ABD Kongresi’ne seçilen ilk siyah kadın olan Shirley Chisholm’un başkanlık kampanyasını konu alan ve kendisini Oscar ödüllü Regina King’in canlandırdığı Shirley, izleme listemizde yerlerini alan yapımlardan bazıları.

Beko’dan Google TV’nin en sevdiğimiz platformlara erişimimizi oldukça kolaylaştırması sayesinde, merak ettiğimiz içeriklerin hakkını, yüksek görüntü ve ses kalitesiyle verebiliyoruz.

Örneğin aksiyonun eş anlamı Guy Ritchie’nin The Gentlemen yapımını izlerken, Beko’dan Google TV’mizin dinamik bir HDR formatı olan Dolby Vision donanımı ve belirli modellerdeki 120 hz ekran yenileme hızı ile macerayı evimizdeki büyük ekrana sinema kalitesinde taşıyabiliyoruz.

Amazon Prime Video’nun En Yenileri

Amazon Prime Video’nun heyecanla beklenen ilk haberi, Oscar ödüllü Oppenheimer‘ın Türkiye kataloğuna eklenmesi. Sevilen animasyon dizisi Invincible’ın 2. sezon bölümleri ve intikam için Dom Torretto ve ekibinin peşine düşen kötüleri konu alan kült serinin yenisi Fast X (Hızlı ve Öfkeli 10) de izlenecekler listemizde.

Oscar rüzgarları etkisini sürdürürken, ödüllere doyamayan Oppenheimer seyir zevkimizi Beko Google TV’mize gönül rahatlığıyla emanet edebiliyoruz. Yeni akıllı televizyonumuz, 4K UHD TV özelliği ile her sahnenin en küçük detaylarını yakalarken, HDR10+ Teknolojisi görüntülerdeki ışık seviyesini analiz ederek en doğru görüntüyü sunuyor.  

Disney+’ta En Yeniler  

Dünya çapında büyük ses getiren Shōgun dizisi ile Disney+ açılışını yapalım. 1600 yılında Japonya’da başlayan iç savaşın hüküm sürdüğü dönemde geçen dizinin yapımcı koltuğunda Hiroyuki Sanada bulunuyor. İlk iki sezonuyla beğeni toplayan Only Murders In The Building”, 3. sezonuyla geri dönüyor. 3. sezonuyla karşımızda olan bir başka yapım ise Bebek Yoda ve ödül avcısının galaksideki maceralarını anlatan The Mandalorian.

Ayrıca Taylor Swift, The Eras Tour belgeseli ve Omen serisinin altıncı filmi ve yaklaşık 18 yıl sonra gösterime giren ilk Omen klasiği olan The First Omen, 5 Nisan’dan itibaren Disney+’ta izlenebilecek.

Shōgun ve The Eras Tour’un ortak bir özelliği var. Ses. İki yapımda da ses, oldukça önemli ve ön planda. Beko’dan Google TV’nin Dolby Dijital ve Dolby Atmos donanımı sayesinde ses, bizi çepeçevre sarıyor. Sesi önümüzde, arkamızda, sağımızda, solumuzda ve hatta üstümüzde konumlandırarak benzersiz bir netlik ve derinlik kazandırıyor. Hatta serinin belirli modellerinde uzman hoparlör markası ELAC ile birlikte çalışılmış ve bu sayede benzersiz akustik bir ses deneyimi sunuluyor.

Sevdiğimiz tüm platformların özgün yapımlarına, yönetmenlerinin ve yapımcılarının izlememizi istediği kalitede erişmek, Kolay Yansıtma özelliği sayesinde hiç beklemeden ve vakit kaybetmeden ulaşmak, evimizi Beko’dan Google TV ile yüksek donanımlı bir sinema salonuna dönüştürmek için serinin tüm modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Şimdiden üstün seyirler!