Yüzünüzü bir avuç su ile yıkamanız ve saçınızı elinizle düzeltmeniz yeterli mi? Bu alışkanlık artık geçmişte kaldı. Erkekler şimdi günlük cilt bakım rutinlerine beklenenden çok daha fazla zaman ayırıyorlar. İyi görünmek kusursuz bir tıraştan başlar. Sakal ve bıyıklarınızdan kurtulduktan veya şekillendirdikten sonra artık giydiğiniz kıyafetlerin size daha çok yakıştığını farkedeceksiniz. Kusursuz bir tıraş deneyimi için önerilerimizi dikkate alın.

Renzo Romagnoli Traş Setleri

Renzo Romagnoli

Renzo Romagnoli, İtalyan el işçiliği ile üretilebilecek, deri ve ahşabın bir arada kullanılabileceği tıraş setleri üretiyor. 1972 yılında kurduğu markası bugün kendi adıyla anılıyor. Barney’s başta olmak üzere dünyaca ünlü mağazalarda ürünleri satılan Renzo Romagnoli, tıraş setlerinin yanı sıra poker, tavla, briç ve domino seti de üretiyor.

Baxter of California Şık Traş Setleri

Baxter

Kuruluşundan itibaren tüm Hollywood aktörlerinin cilt bakımı için tek adresi olan Baxter of California, günümüze uyarlanmış ürünleriyle sizlerle tanışmaya hazır. 1960’larda Baxter Finley, bir reklam şirketinde çalışmak için New York City’den Los Angeles’e taşındı ve sıcak havalar yüzünden cildinin kuruduğunu fark etti. O dönemde kendisine uygun nemlendiriciyi arayıp da bulamayanBaxterFinley, 1965’te erkeklere özel bakım ürünleri markası Baxter of California’yı kurdu. Baxter of California’nın Super Shape nemlendiricisinin büyük başarısından sonra, bünyesine tonik, sabun ve tıraş kremi gibi ürünler de kattı. Kuruluşundan itibaren tüm Hollywood aktörlerinin cilt bakımı için tek adresi olan Baxter of California, günümüze uyarlanmış koleksiyonlarıyla tüm ciltlere uygun ürünler sunuyor.

Taylor of Old Bond Street Tasarım traş Setleri

Taylor of Bond Street-

Taylor of Old Bond Street, 1854 yılından bu yana ürettiği erkek tıraş ve bakım setleri ile mükemmel bir tıraş deneyimi yaşatıyor. 150 yılı aşkın süredir hazırladığı el yapımı tıraş ve bakım setleri ile bu alanda dünyanın ilk akla gelen markası olan Taylor of Old Bond Street erkeklere maksimum şıklık sunuyor. İngiliz ruhunu en iyi şekilde yansıtan marka, badem, avokado ve sandal ağacı gibi erkeksi aromaları tercih ediyor. Jeremiah Taylor tarafından 20. yüzyılın ortalarında kurulan berber dükkanı daha sonra kendi ürünlerini piyasaya sunmaya başladı. Halen alanında İngiltere ve dünyanın en iyi markası olarak biliniyor.

Shopi go