Kişisel stilimizi diğer herkesten ayıran en önemli detay, görünümlerimize eklediğimiz ufak dokunuşlar. Fazla efor harcamadan hazırlanıp yoğun bir güne başlamak için hızla evden çıktığımız günlerde bile bazı basit detaylarla dışarıdan bakanlara kişiliğimize dair ipuçları sunmak mümkün. İşte cesur İtalyan tasarımıyla her bir modelinde kendine has bir ruh ve kişilik taşıyan Welder saatleri de tam bu noktada devreye giriyor ve yepyeni “Royal” koleksiyonuyla heyecan verici seçenekler sunuyor.

Welder Royal

Sade ve zarif bir stili benimserken sıkıcı olmaktan kaçınmanın en kolay yolu temel parçalarla imza niteliğindeki parçaları bir arada kullanmak. Resmi giyinilen çalışma yaşamına da, jean’ler ve sade t-shirtler içerisinde geçirilen günlere de adapte edilebilecek en şık ve işlevsel imza niteliğindeki parçaysa şüphesiz saatler. Welder’in göze çarpan farklı ve yenilikçi koleksiyonlarından Royal de bu arayışımızdan yola çıkarak tutkuların ve arzuların dışavurumunu yansıtıyor ve klasik renk seçenekleriyle asil duruşunu sergiliyor.

Welder Royal

Geleceği ve geçmişi birleştiren tasarım anlayışı ve birbirinden göz alıcı renk seçenekleriyle öne çıkan bu koleksiyonunda da Welder’in ışığın geliş açısına göre renk değiştiren “Photochromic” cam özelliği bulunuyor. Bu özelliğiyle estetik olmanın yanı sıra özgünlüğe de vurgu yapmış oluyor zira  yan yana duran iki Moody kullanıcısı dahi farklı renklere sahip olabiliyor. Renklerden söz etmişken Royal koleksiyonuna dair ufak bir ipucu isterseniz; soğuk alt tonlu ciltler için Royal WWRC613, sıcak alt tonlu ciltler içinse Royal WWRC616‘ya göz atabilirsiniz.

Welder Royal

O halde her detayında fark edilen özenli dokunuşlarla kraliyet tacını bileğinizde takıyormuş gibi hissedeceğiniz, geleceği ve geçmişi birleştiren bir tasarım anlayışıyla hazırlanan Welder Royal koleksiyonuna daha yakından bakmak üzere sizi buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Welder