Efsane BMW 3 Serisi, hayatında keşfetmenin heyecanını taşıyanlar ve daima yenilik arayanlar için, BMW’nin yeni tasarım diliyle yeniden yaratıldı! Tasarımı, performansı ve son teknolojiyi etkili kullanımıyla gözlerinizi ayıramayacağınız bu yeni seri, nefes kesen bir dinamizme ve büyüleyici çizgilere sahip. Tutkuyla yaratılmış Yeni BMW 3 Serisi, yüksek performanslı motoruyla mutlak güç ve yüksek verimililik vaat ederken, çağın ötesindeki teknolojileriyle hayatınızı ve sürüş deneyiminizi kolaylaştırmayı, güzelleştirmeyi hedefliyor. Gelin, Yeni BMW 3 Serisi‘nde sizi nasıl yenilikler bekliyor, görelim…

560×300

Tasarım:

Tasarımın işlevsellikle buluşması, otomobilin önünde büyütülmüş ve birleştirilmiş böbrek ızgaralarında, geniş hava girişlerinde ve ilk kez bu seriyle sunulan Laserlight‘larla fark ediliyor.

Tasarımın konforla buluşması, bir önceki nesil BMW 3 Serisi’nden daha uzun, daha geniş ve daha yüksek olan Yeni BMW 3 Serisi‘nde, artan arka oturma alanı ve baş mesafesinden belli oluyor. Otomobiliniz, tutkuyla çıkacağınız yolculuklarda sadece sürücüsünün değil, yol arkadaşlarının da konforunu düşünüyor.

Mutluluğu heyecan verici detaylarda arıyorsanız, bu hoşunuza gidecek: Hofmeister Kink adı verilen karakteristik kıvrım efekti, Yeni BMW 3 Serisi‘ne Coupé görünümü sağlıyor ve otomobilinizin gücünü simgeliyor. Karakteristik, L şeklindeki, koyulaştırılmış farlar ise üç boyutlu görünüme sahip.

3 Series G20 (1)

Performans:

Siz heyecanlı ve tutkulu bir ruhsanız, otomobiliniz de gerçek bir yarışçı olmalı. BMW’nin kendi ürettiği ve diğer modellerinde de bulunan TwinPower Turbo motor kullanan Yeni BMW 320i ile, yüksek performanslı bir otomobili kullanırken yola hükmettiğinizi hissedeceksiniz.

Verimli, tasarruflu ve çevreci… Start-Stop sistemi, aktif fren enerji rejenerasyonu, ihtiyaca göre sürüş modu değişimi gibi EfficientDynamics teknolojileriyle yüksek verim, düşük yakıt tüketimi ve düşük emisyon sağlayan Yeni BMW 3 Serisi, neslinin en yeni ve gelişmiş motoruyla 100 kilometrede ortalama 6 litre yakıt tüketiyor.

P90332388_highRes_the-all-new-bmw-320d

Teknoloji:

Yeni BMW 3 Serisi, standart ve opsiyonel donanımlarıyla son teknolojileri yakalıyor, hatta çağının ötesine geçiyor.

Sürücü odaklı kokpitinde 5,7” dijital ekranlı Çok İşlevli Gösterge Paneli ve 8,8” Multimedya Ekranı bulunuyor.

Dikkatinizi bir an bile yoldan ayırmayın diye, ilk kez sunulan Harekete Duyarlı Komut Sistemi ve tüm bilgileri yola yansıtan Head-Up Display gibi opsiyonel donanımlar hayatınızı kolaylaştırıyor.

Yol kadar müziğe de tutkun olanlar için opsiyonel Harman Kardon Ses Sistemi, hem bambaşka bir müzik deneyimi hem de üst düzey bir akustik sağlıyor.

Sürüş Asistanı, Şerit Değiştirme Asistanı, Şerit Takip Sistemi, Arkadan Çarpışma Önleyicisi, Çapraz Trafik Uyarısı, Şehir İçi Fren Asistanı, Geri Görüş Kamerası, Park Asistanı, Geri Gidiş Asistanı gibi sürüş teknolojileri güvenliğinizi ve konforunuzu arttırıyor.

Karşılama Aydınlatması‘na sahip otomobiliniz, siz binerken ve inerken kapının önündeki alanı aydınlatarak sizi selamlıyor.

Ön yan camlara eklenmiş ekstra yalıtım katmanlı Akustik Koruma, sürüş sırasında otomobilin içinde tamamen sessizlik sağlayarak sizi otomobilinizle baş başa bırakıyor.

Şimdi yenilik, tutku ve heyecanın peşinden gitmenin ve Yeni BMW 3 Serisi‘nin tasarım, performans ve teknolojik anlamda ulaştığı zirvede buluşmanın zamanı!

Yeni BMW 3 Serisi ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Fabian Kirchbauer Photography