Yeme-içme festivallerini siz de bizim gibi özlediniz mi? O zaman size leziz bir haberimiz var. King Presents: Cheers & Burger Weeks etkinliği, 1-30 Eylül tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir’de sürecek birbirinden heyecanlı atölyeler, tadımlar ve hafta sonu etkinlikleri ile bu özlemimizi gidermeye geliyor!

Draft

King Presents: Cheers & Burger Weeks

Gastronomiyi, sosyal yaşamı ve birlikteliği merkezine alan, bu sene ilki gerçekleştirilecek King Presents: Cheers & Burger Weeks etkinliği ülkenin önde gelen restoran, bistro ve kafelerinde bu etkinliğe özel hazırlanmış burger menüleri ve eşlikçileri ile bizleri bekliyor. Hem tat hem de deneyim anlamında birbirini tamamlayan burgerler ve içecekler King Presents: Cheers & Burger Weeks’te eşleşiyor.

Snob

Gerçek Bir Lezzet Deneyimi!

King Presents: Cheers & Burger Weeks’te burgerleri ile öne çıkan restoran, kafe ve bistrolar yer alıyor. Burger severler için hazırlanmış özel menüler ile eşlikçileri, lezzet ve keyifli bir ortam King Presents: Cheers & Burger Weeks’te uyum içinde bir araya geliyor.

Bronco

Katılımcı Mekanlarda Dene, Keşfet, Hisset! 

 • B.O.B Burger Erenköy, Acıbadem, Moda ve Ataşehir şubeleri
 • Bronco
 • Craft Beer Lab Bağdat Caddesi şubesi
 • Çeşme Kırmızı Pub
 • Draft Erenköy, Selamiçeşme, Acıbadem, Moda ve Ataşehir şubeleri
 • Fireroom Maslak şubesi
 • IF Sokak StreetFood Hall Ankara
 • Kırıntı Bebek, Nişantaşı ve Küçükyalı Hilltown şubeleri
 • Seçili Midpoint şubeleri
 • Offenhaus 
 • Sir Winston Pub Alaçatı şubesi
 • Snob Galleria, Skyland ve Akbatı şubeleri 
 • Taps Bebek
 • Zeplin Pub & Delicatessen Bağdat Caddesi şubesi

King Presents: Cheers & Burger Weeks, özel menülerinin ötesinde gerçek bir lezzet deneyimi sunuyor. Eylül ayı boyunca atölyelerden özel tadımlara, hafta sonu etkinliklerinden keyifli buluşmalara kadar dopdolu bir süreç lezzetseverleri bekliyor. Burger konusunda Türkiye’nin önemli şeflerinin katılımıyla ülkenin önde gelen restoran, bistro ve kafelerinde gerçekleşecek #BeAKing etkinliklerini kaçırmayın!

King Presents: Cheers & Burger Weeks

Modern ve yeni nesil sokak lezzetleri dükkanı olarak konumlanan Fireroom, 8 Eylül Çarşamba 19:00’da Hazer Amani imzası taşıyan lezzetleri ile kapılarını King Presents: Cheers & Burger Week’e açıyor. El yapımı burgerleriyle “Fast Fine” konseptinin öncülerinden olan mekanda “Burgerin Kralını Hazer Amani’den Dinle, Hazer Amani’den Tat!” etkinliği ile burger tutkunları unutulmaz bir keşfe çıkıyor.

King Presents: Cheers & Burger Weeks

Türkiye’de Burger deyince ilk akla gelen şef Bora Bozankaya, 9 Eylül Perşembe 19:00’da Kırıntı Hilltown Küçükyalı’nın mutfağına konuk oluyor. Kırıntı’da burgere, gastronomiye ve lezzet yolculuğuna dair keyifli bir deneyim “Kırıntı’da Bir Burger Rüyası: Bora Bozankaya Kırıntı’ya Konuk Şef Olarak Geliyor!” etkinliği ile sizleri bekliyor.

Draft Erenköy şubesine 14 Eylül Salı 19:00’da Ali Dövenci konuk şef olarak geliyor. Birlikte burger tadıp, iyi bir burgerin püf noktalarını konuşuyoruz.

Midpoint

Fenerbahçe’de lezzetin, keyfin ve sohbetin tam ortasında konumlanan Midpoint, Burger Weekend ile lezzet severler ile buluşuyor. Midpoint Fenerbahçe’nin açık alanında 11 Eylül Cumartesi 16:00 ile 22:00 arasında gerçekleşecek etkinlikte o güne özel burgerler yer alıyor.

Etkinlik detayları ve katılım için restoranların Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz. Bu arada ayrıca hatırlatalım, etkinliklere katılımlar, restoranların Instagram hesapları üzerinden #BeAKing etiketi ile “hediye olarak verilecek davetiyeler” aracılığıyla gerçekleşiyor, yani takipte kalmakta fayda var.