Kaliteli müziği sadece gece kulüplerinde değil, evde, iş yerinde, yazın kumsalda da dinlemeyi seviyoruz. Biz müzikseverler için tatilde kaliteli müzik dinlemek için doğru kulaklığa sahip olmak kritik bir nokta. Kusursuz müzik deneyimi yaşamanızı sağlayacak kulaklıkları sizin için seçtik.

Bose | QuietComfort

Bose

Bose® QuietComfort® Akustik Gürültü Azaltan 15 kulaklıklar, Bose’un en iyi performans gösteren kulaklıklarından sayılıyor. Gürültü azaltma alanındaki önemli gelişmeler, bu kulaklıkları şimdiye kadar üretilmiş en sessiz Bose kulaklıklar haline getirdi. Gelişmiş elektronikler çevremizdeki seslerin daha fazlasını algılamak ve azaltmak için her bir kulaklığın içindeki ve dışındaki mikrofonları kullanılıyorlar. Böylece, gürültüyü daha az ve Bose’dan beklediğimiz kalitedeki elektronik müziği ise daha fazla duyuyoruz.

Bang and Olufsen | BeoPlay H6 Kulaklık

BeoPlay

Beoplay H6 kulak üstü kulaklıkları bas ve tiz sesler arasında mükemmel bir denge kurarak temiz bir ses kalitesine sahip olmamızı sağlıyor. Temel bileşeni anotlanmış edilmiş alüminyum olan BeoPlay H6 şaşırtıcı bir şekilde hafif ve sağlam! BeoPlay H6, Danimarkalı endüstri tasarımcısı Jakob Wagner ile işbirliği içerisinde üretildi. Hafifliği sayesinde kullanım rahatlığı sunan anotlanmış yüksek dereceli alüminyum yapısı son derece sağlam. Bose’un süper yumuşak, esnek kulak üstü kulaklıklarına bayılıyoruz!

Sennheiser | Momentum

Mo_Ear_Group_098

Moda tutkunlarını düşünen Sennheiser, Momentum On-Ear serisini sezona uygun pastel renklerde tasarladı. Güçlendirilmiş yapısı ve hafifliği ile dikkat çeken yeni Momentum On-Ear serisinde ‘’Alcantara’’ adı verilen özel bir kumaş kullanılıyor. Konforumuzu ön plana çıkartan Momentum On-Ear serisi, neodimum magnetleri ve verici sistemi ile stereo sesi size sunarken zenginleştirilmiş basları ile de dikkat çekiyor. Kompakt yapısı ile pasif olarak çevresel gürültüyü minimuma indiren kulaklık, elektronik müziğin keyfini her ortamda yaşamamıza olanak sağlıyor.

Grado | Professional Series PS1000e

grado

Hibrid bir yapıdan oluşan Grado PS1000e’nin iç kısmında, karışık bir ıslah sürecinden geçen el ile işlenmiş maun ağacı kullanılıyor. Dış kısmında kullanılan metal muhafaza ise rezonans yapmayan özel bir metalden işlendi. Bu sert metal alaşımın saflığı özel bir işlem kullanılarak arttırıldı. Ahşap ve metalden oluşan bu kulaklık halkası, sesi örtebilecek veya farklı renkler çıkmasına sebep olabilecek çınlamayı tamamen ortadan kaldırıyor. Ahşap ve metal muhafazının yapısı ses titreşimlerine tepki vererek sesin geçici bozulmalardan etkilenmesini engelliyor, böylece kusursuz bir elektronik müzik keyfi deneyimliyoruz!

AKG | K495 NC

AKG

Gürültü giderici kulaklıkların sahip olduğu standartların çok üzerindeki özellikleriyle, saf ve bozulmamış bir ses sunan ve aktif gürültü kontrolü sağlayan AKG K 495 NC, yüksek kalitesiyle fark yaratıyor. 2012 RedDot Tasarım ödülü sahibi olan AKG kulaklık, metal dış yüzeyi, 3D Axis katlama özelliği, ayarlanabilir kafa bandıyla çok şık bir tasarım sunuyor.