16 Mayıs Cuma gecenizi Tonight It’s Your Time’a ayırın, pişman olmayacaksınız! Neden mi? Nedenlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz…

Tarih & Mekan: 16 Mayıs @Kiki Ortaköy

Tonight Terrace

TONIGHT TERRACE #3

Kiki Ortaköy’deki TONIGHT TERRACE serilerinin 3. partisinde İstanbul’un en çok beğenilen DJ’leri buluşuyor. Line-up, bir partiden daha çok bir festival gibi!

16 Mayıs gecesi, Chewing Gun EP’leriyle inanılmaz bir popülerlik seviyesine ulaşan ve cahillerin “one hit wonder” sandığı ama aslında Hemi ve Hakan’ın uzun yıllardır süren başarılı kariyerlerinin ulaştığı son nokta olan Paradisko projesiyle başlıyor. 2013 yılında İstanbul club scene’inde yıldızı en çok parlayan DJ’ler olan, herkesin sevgilisi Jack In The Box‘la devam ediyor. Burn DJ Yarışmasında Türkiye birincisi olup Ibiza’da Luciano, Sasha, Jamie Jones gibi babalarla çalıp kanka olmasına rağmen efendiliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Ali Efe Dinç‘le muhtemelen ortalık yanmaya başlayacak. Her gece başka bir mekanda karşılaşabileceğiniz Orkun Bozdemir, İzmir’de keşfedip İstanbul’a tanıttığı ve boynuzun kulağı geçtiğini alenen kanıtlayan ekürisi Doruk Güralp‘le, bir önceki partide tadı damağında kalanlar için bir kez daha geceyi kapatacak.

Tarih & Mekan: 17 Mayıs @Nublu

Rashid Farewell

RASHIT FAREWELL

1993 yılında kurulan, birçok festivalde karşımıza çıkan punk rock grubu Rashit’in müziğe ara verme kararı nedeniyle, kendileri için 16 Mayıs gecesi bir veda gecesi  düzenleniyor. 1999 yılında “Telaşa Mahal Yok” albümüyle birçok kişinin sevgisini kazanan grubun, “ucu açık bir süre için son konser” dedikleri konserde, bol sürpriz, bol şarkı ve bol çoşku olacak. Rashit severlerdenseniz, 16 Mayıs gecesi Nublu İstanbul’a bekleniyorsunuz. Tonight It’s Your Time sponsorluğunda gerçekleşen Rashit Farewell konseri biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Önemli Not

Tonight It’s Your Time 16 Mayıs gecesinde dur durak bilmiyor, Babylon’da gerçekleşecek ünlü Dave Clarke’ın DJ performansına da sponsor oluyor. Konserden geçen hafta bahsetmiştik, yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?