Mezuniyetiniz, doğum günleri, düğününüz… Tüm bu özel günlerde etrafınıza ışık saçmak için tek ihtiyacınız ise içten gelen, doğal ve bembeyaz bir gülüş. Çok daha parlak ve kendinden emin bir gülüş için, sizleri yapay zeka teknolojisi ile geliştirilen Oral-B Genius X ile tanışmaya davet ediyoruz.

Daha fazla gülmek için belki de ihtiyacınız olan en önemli şey, gülerken kendinizi rahat hissetmeniz. Bembeyaz ve sağlıklı dişlere sahip olduğunuzu bilirseniz, etrafınıza gülücükler saçmak için hiçbir fırsatı kaçırmazsınız. Oral-B Genius X, sizi en doğru şekilde yönlendirmek için gelişmiş teknolojik özellikler ile donatılmış, zamanın ötesinde bir ürün. Diş sağlığınız için sizin yerinize her şeyi düşünen Oral-B Genius X’in özelliklerine birlikte göz atmaya ne dersiniz?

  • Oral-B Genius X, tüm diş yüzeylerinizi temizlemek üzere tasarlanmış 4 adet yuvarlak CrossAction fırça başlığına sahip.
  • Pro Zamanlayıcı ile fırçalamanız gereken her bölümü, ne kadar süre fırçalayacağınızı söyleyerek uygulama üzerinden size gösteriyor.
  • Diş Eti Basınç Kontrolü ve 360 Işıklı Smart Ring ile dişlerinize sert bir basınç uyguladığınızda otomatik olarak hızı azaltıyor ve sizi görsel olarak uyarıyor.
  • Bluetooth Teknolojisi ile Oral-B uygulamasına bağlanarak sizlere gerçek zamanlı geri bildirimler sağlıyor.
  • Oral-B Genius X, Diş Eti Bakımı, Hassas, Beyazlatma ve Dil Temizleme dahil 6 fırçalama moduna sahip.
  • GumGuard Teknolojisi ile diş etlerinizi koruyor.
  • Pozisyon Algılama özelliği ve hareket sensörleri sayesinde diş fırçalama stilinizi sağlıyor.

Özellikle teknoloji meraklılarını sahip olduğu yapay zeka teknolojisi ile oldukça etkileyeceğini düşündüğümüz Oral-B Genius X, akıllı seyahat çantası ile her an yanınızda taşıyabileceğiniz ve tek şarjla iki hafta fırçalayabileceğiniz bir cihaz.