Televizyon izleme alışkanlıklarımızın kökten değiştiği ve birçoğumuzun dijital platformlara yöneldiği bir dönem bu. Ülkemizdeki en iyi seçeneklerden biri de beIN CONNECT. Türkiye televizyonlarında kolay denk gelemediğimiz yabancı dizi ve mini-dizilerden hem özleyip yeniden hatırlamak istediklerimizi hem de yıllardır eksikliğini hissedip bir an önce başlamak istediklerimizi beIN CONNECT’te bulabiliyoruz. Bunlar arasına şimdi de HBO’nun merakla beklenen yeni mini-dizisi The Undoing eklendi!

The Undoing
The Undoing | beIN CONNECT

ABD’nin en önemli platformlarından olan ve yıllardır ödüllere doymayan HBO‘nun, Succession’dan Game of Thrones‘a, Chernobyl‘e kadar birçok önemli dizi ve mini-dizisi de beIN CONNECT’te yer alıyor. Yine HBO’nun yayınladığı yepyeni bir dizi de, tüm dünyayla aynı anda beIN CONNECT aracılığıyla Türkiye’deki izleyicinin de karşısına çıktı: The Undoing.

The Undoing | beIN CONNECT

Jean hanff Korelitz‘in 2014’te çok satan romanı You Should Have Known‘dan uyarlanan The Undoing, bizi özellikle de oyuncu kadrosuyla heyecanlandırıyor: Yıldız oyuncular Nicole Kidman ve Hugh Grant‘in başrolleri paylaştığı The Undoing‘de, usta oyuncu Donald Sutherland ve son yıllarda başarılı performanslarıyla izleyiciyi kendine hayran bırakan 15 yaşındaki oyuncu Noah Jupe de rol alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Susanne Bier oturuyor.

The Undoing
The Undoing | beIN CONNECT

The Undoing‘de kendisi için istediği yaşam standartlarına erişebilmiş, Grace Fraser (Kidman) ile tanışıyoruz. New York’ta yaşayan ve ilk kitabını yayınlamak üzere olan başarılı terapist Grace, mükemmel bir eş (Grant) ve mükemmel bir oğula (Jupe) sahip. Fakat Grace’in her şeyin yolunda giden bu mükemmel hayatı, vahşice bir ölüm, kayıp bir eş ve tanıdığını düşündüğü ama yanıldığı bir adam yüzünden sekteye uğruyor. Felaketle yüzleştiğinde bir terapist olarak kendi tavsiyelerine uymayı başaramayan Grace, oğlu ve kendisi için o mükemmel hayatı geride bırakıp yeni bir hayata başlamak zorunda kalıyor.

The Undoing | beIN CONNECT

6 hafta boyunca merakla izleyeceğimiz The Undoing, şimdi beIN CONNECT‘te. Kaçırmayın!

Üstelik beIN CONNECT ilk 30 gün ücretsiz; merak ediyorsanız hemen indirip izlemeye başlayabilirsiniz.