Bir diziyi, oyunu, filmi sevmeye başladığınız anda büyük ekran arayanlardan mısınız? İtiraf edelim, biz arıyoruz. “Bu dizi saracak gibi” duygusu geldiği anda kulaklığımızı çıkarıp küçük ekranlarımızdaki keyfimizi büyük boyutlara taşıma isteğiyle doluyoruz. Bu hareket, sevdiğimiz yapıma gösterdiğimiz bir saygı gibi geliyor bize. Atıştırmalıkları hazırlayıp, en rahat koltuğumuza kurulup kendi zamanımızı oluşturmak, her sahneyi, her detayı incelemek… Tabii bu mükemmel atmosferin hakkını vermek için televizyonumuzun son derece akıllı, teknolojik ve kullanıcı dostu olması gerekiyor. Biz o son derece akıllı televizyonu bulduk, sizi de tanıştırmak istiyoruz: Karşınızda Beko’dan Google TV Serisi.

Televizyonunuz Neler Yapabiliyor?

Beko’dan Google TV Serisi’ne baktığımızda; farklı profil seçenekleri ile kişiselleştirilmiş arayüz imkanı, oyunu bambaşka bir seviyeye taşıyan görüntü ve ses kalitesi, zengin içerik dünyası, Türkçe sesli komut özelliği, kolayca ekran yansıtma seçenekleri, kısaca gelişmiş Beko teknolojisini görüyoruz. Böylece, “dur önce bir kablo bulayım, biz bunu yansıtana kadar üç kere baştan izleriz” gibi söylemler, Beko’nun üst seviyede ve keyifli TV deneyimi sunan Büyük Ekran Google TV donanımı ile tarihin nostaljik sayfalarına karışıyor.

Üstün Görüntü Kalitesi  

Dinamik bir HDR formatı olan Dolby Vision, bu formatı destekleyen içeriklerdeki her bir sahneyi daha kaliteli bir görüntü deneyimi için optimize ediyor. En parlak ve en karanlık noktalar arasındaki derinliği ortaya çıkararak daha fazla detay görmemizi, belirli modellerdeki 120 hz ekran yenileme hızı sayesinde oyun oynarken oldukça akıcı bir deneyim yaşamamızı sağlıyor. “Bu filmi esas sinemada izleyeceksin” önerileri için teşekkürler, çünkü artık 4K UHD TV özelliği ile her sahnedeki en küçük ayrıntıları bile görebiliyoruz.

Dahası, Beko’dan Google TV Serisi, HDR 10+ teknolojisi ile görüntüdeki ışık seviyesini analiz ediyor, en parlak ve en karanlık kısımlarını olduğundan daha koyu ya da olduğundan daha parlak görmemizi sağlıyor. HDR10+ teknolojisi, standart HDR10’a göre sahnelerde daha gelişmiş iyileştirmeler sunuyor.

Filmmaker modu sayesinde filmleri ve TV şovlarını yönetmenlerinin, yapımcılarının istediği orijinal halleriyle izleyebiliyoruz. Filmmaker modu, filmin orijinal kare hızı, renk, sinematik çekimler, görüntü farklılıkları gibi görsel bileşenlerin aktarılması ile bizim gibi her detaya önem veren sinefillere gerçek sinema deneyimini evimizden çıkmadan yaşatıyor.

Üstün Ses Teknolojisi

Sıra geldi ses konusuna. Beko’dan Google TV Serisi’nde Dolby Dijital ve Dolby Atmos ses teknolojisi bulunuyor. Dolby Atmos; sesi önümüzde, arkamızda, sağımızda, solumuzda ve hatta üstümüzde konumlandırarak yüksek kalitede bir ses deneyimi sunuyor. Böylece tüm sesler netlik ve derinlik kazanıyor. Serinin bazı modellerinde uzman hoparlör markası ELAC ile birlikte çalışılmış ve bu sayede benzersiz akustik bir ses deneyimi sunuluyor.

Yenilikçi, Akıllı ve Çok Eğlenceli

Beko’dan Google TV Serisi sayesinde küçük ekranlarımızdan bir anda karşımıza çıkıp ilgimizi çeken içerikleri Kolay Yansıtma ile saniyeler içinde büyük ekrana yansıtabiliyoruz. Akıllı kumanda, Yeni Nesil Akıllı İşlemci, Smart TV ayrıcalıkları, Netflix uygulaması ve çok daha fazlasıyla artık sadece telefon, tablet, laptop gibi cihazlarımız değil, televizyonumuz da aklımızın ucunda. televizyonunuz bu saydıklarımızı henüz yapamıyorsa, ilişkinizi gözden geçirmeniz için sizi buraya alalım. İyi seyirler!