Bizce hayatı hiç çekinmeden, tereddüt etmeden ve durdurmadan yaşayanlar bu fikrimize katılacaktır; hiç kirlenmeyen odalar, eller ve kıyafetler, aslında kendi evimizde çekinerek yaşadığımızın bir göstergesi sayılır. Hatırlarsınız çoğumuzun çocukluğunda kapısı misafirden misafire açılan bir “salon” vardı. Her şeyin simetrik olduğu, koltuklarında zıplayamadığımız, vitrinindeki çay takımlarıyla evcilik oynayamadığımız o salonu yeni nesil evlerde çok daha az görür olduk. Nedeni ise çok basit, artık kirlenmekten de dağılmaktan da eskisi kadar korkmuyoruz. Bunun sebebi ise teknolojiden aldığımız gücün, sınırsız ve eğlenerek yaşayabilmemize her geçen gün daha fazla olanak sağlaması. Yine de kabul edelim, evde hijyen teknolojisi henüz dört dörtlük bir noktada değildi, bazı eksikleri, geliştirilmesi gereken özellikleri vardı. Bugüne kadar! Bugün size, evde keyfimizce yaşayabilmemiz için tüm ihtiyaçları karşılayan, yeni nesil temizlik anlayışının temsilcisi bir teknolojiyi tanıtacağız: Karşınızda 3 farklı başlık ve 3 farklı fonksiyonuyla tek başına silen, süpüren ve vakumlayan Philips AquaTrio Kablosuz Islak-Kuru Elektrikli Süpürge.

Neydi O Eksikler?

Philips AquaTrio’yu denediğimizde içimizden geçen ilk kelime “sonunda!” oldu. Sonunda, kalitesi ve dayanıklılığına sonuna kadar güvendiğimiz bir markanın süpürgesi “keşke şu da olsa” dediğimiz tüm ihtiyaçları karşılayan o teknolojiyi geliştirmiş. Sonunda hem ıslak hem kuru süpürme işlemini tek süpürge ile yapabileceğiz. Yere dökülen granola kasesini temizlerken önce tek tek yulaf tanelerini toplayıp sonra bir koca rulo kağıt havlu ile sütü silmek zorunda kalmayacağız.

Patili dostumuz bahçeden eve ani bir giriş yaptığında önce çamuru sonra toprak parçalarını elimizle toparlama devri de bitti. Bebeğimiz veya kardeşimizle her yemek saati sonrasında yere eğilip mısır gevreklerini, pirinç tanelerini bulmaya çalışmak yerine onlarla oyun oynayabileceğiz. Özellikle patili ve bebekli bir evdeyseniz AquaSpin teknolojisi’nin sert zeminlerdeki tozu, kiri, kuru ve ıslak lekeleri gidermek için tasarlandığını da söylemeden geçemeyiz.

Günün sonunda tozu, kiri çoğu süpürge hallediyor ama hem ıslak hem kuru kirliliği aynı anda temizlemek? İşte bu gerçekten yeni ve çok mutluluk verici bir haber!

Birlikte düşünelim, kaç kere banyo sonrası ıslak zeminle uzun uzun bakıştık? Banyo sonrası temizliğe harcanacak vakit, Philips AquaTrio tarafından cilt bakımı rutinimize hediye ediliyor artık. Türk kahvesi fincanı elimizden düştüğünde kırılan fincana üzülmekten çok, porselen parçalarını, ıslaklığı ve telveyi ayrı ayrı temizlemeye gidecek zamana içerlemiyor muyuz?  

AquaTrio teknolojisi, evde koşturan çocukları daha az uyarmamıza, onlara kendi kendilerine yemek yeme fırsatı tanımamıza, İtalyan bir şef gibi mutfakta eğlenerek, dökerek, saçarak ve hatta ıslıklar çalarak yemek yapmamıza fırsat tanıyor.

Yeni Nesil Temizlik Anlayışı!

Bu kadarı bile içimizi rahatlatmaya fazlasıyla yetse de Philips AquaTrio’nun özellikleri burada bitmiyor. Kendisi kablosuz elbette ama bugüne kadar kullandığımız kablosuz dikey süpürgelerde mutlaka sizin de başınıza şu gelmiştir: Hızlıca şarjının bitmesi! Hop, dolaptan devasa kablolu süpürge çıkarılıp evde uygun priz arardık… Oysa biz bu çağda artık tek bir süpürgeyle hem ağır hem günlük temizliği aynı anda yapabilmek istiyoruz. Philips AquaTrio 45 dakika boyunca kesintisiz süpürüyor, detaylı temizlik gününüzdeyseniz gücü ikiye katlayan yedek batarya deposu yardıma koşuyor.

Bir süpürme sahnesini daha gözünüzde canlandırmamıza izin verin. Yere bir bezelye düşmüş diyelim, kendinizi bir anda kablosuz dikey süpürgenizi havalara kaldırıp bezelyenin üzerine denk getirmeye çalışırken bulmuyor musunuz? Kulağa hiç de yeni nesil bir teknoloji deneyimi gibi gelmiyor değil mi? Philips AquaTrio’nun hem ileri hem geri süpürebilme ve Deep Reach özelliği sayesinde süpürmek istediğimiz şeylerle kaçma kovalama oynamayı bırakabiliriz. Başlığındaki LED ışıklar ise görülmesi zor tozları, karanlık koltuk diplerini ışıl ışıl aydınlatıyor.

O kadar düşünceli ki, işiniz bittiğinde patentli teknolojiye sahip Power Brush Fırçalar kendi kendini temizliyor ve kirli su ile temiz suyu asla birbirine karıştırmıyor. Böylece fırçası ve suyu her daim temiz kalıyor. Biz onu şimdiden çok sevdik, siz de yeni nesil temizlik anlayışının temsilcisi, 3 farklı başlığı ve 3 farklı fonksiyonu ile tek başına 3 süpürgeye bedel Philips AquaTrio Kablosuz Islak-Kuru Elektrikli Süpürge 9000 Serisi ile daha yakından tanışmak için hemen tıklayın!