Yaz sezonunun son günlerini plajlarda geçirmeyi tercih edenleri veya kısıtlamaların kalkmasıyla Avrupa’da şehir turlarını tercih eden seyahat tutkunlarını, çok sevecekleri bir marka ile tanıştıracağız!

Bluemint

Bluemint ile Tanışın!

İlhamını seyahatten ve fotoğrafçılıktan alan Bluemint, erkek hazır giyim markası olarak, yaratıcı ve zevkli tasarımlarıyla hem erkeklerin hem de sevdiklerine hediye almak isteyen kadınların ilgisini çekiyor. 

Bluemint

2013 yılında Londra’da kurulmuş marka, Avrupa’nın meşhur tatil destinasyonlarından biri olan ve mağazalarının da bulunduğu Fransız Rivierası, İtalyan sahilleri ve Yunanistan’ın eğlence merkezi Mykonos’tan ilham alarak, tasarımlarını yapıyor. Plajlardan henüz kopamayanlar için yaz mevsiminin canlılığını yansıtan birbirinden güzel renk ve desenlerde tasarladığı deniz şortlarıyla ilginizi çekecek. Sınırlı sayıda üretilen Bluemint Limited Edition deniz şortlarında ve koleksiyonun tamamında dünyaca ünlü seyahat rotalarının esintisini görmek mümkün. 

Bluemint

Marka her ne kadar deniz şortları ile ünlenmiş bir plaj giyim markası olarak yola çıkmış olsa da şimdilerde hem plaj hem de günlük stil için, modern ve tarz sahibi erkeklere geniş ürün yelpazesiyle, hazır giyimden aksesuara pek çok seçenek sunuyor. Yüksek hava sıcaklığında, ketenin ferahlığından vazgeçmek istemeyenler için Bluemint’in seçkisinde kaliteli ve doğal ketenden pek çok farklı renk alternatifinde gömlekler, şort ve pantolonlar bulunuyor. Siz de yazın giymek için zamansız, kaliteli parçalar arayışındaysanız, keten koleksiyonunu buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca her yüz şekline yakışacak güneş gözlükleri de koleksiyonda düşünülmüş. 

Bluemint

Oldukça eğlenceli baskılı tişörtleri ve polo yaka tişörtleriyle casual aynı zamanda rahat bir stile hitap ederken; chino, keten pantolonları ve casual gömlekleriyle ofis şıklığından akşam yemeklerine kadar her ortama uyum sağlıyor. Her erkeğe, ortama ve ruh haline uygun alternatifler için Bluemint koleksiyonunu buradan inceleyebilirsiniz.

Bluemint

Eğlenceli desenleriyle beach club’larda görmeye alışkın olduğumuz Bluemint, zevkli tasarımlarıyla kış koleksiyonunda da iddialı olacağa benziyor. Markanın seyahat, fotoğrafçılık ve yelken ilhamlı yeni ürünleri için takipte kalın.

Tatilde, seyahat ederken veya sıradan bir iş gününde bile tarzınızla dikkat çekmek istiyorsanız, Bluemint’e göz atmanızı öneririz. Hala tatilden dönmeyenlerdenseniz Bodrum, Çeşme, Göcek ve Antalya’da, yoğun iş temposuna sıkışıp kalanlardansanız da İstanbul, İzmir, Ankara’da bir Bluemint mağazasına uğrayabilirsiniz.