Zaman zaman hepimiz, şehir hayatından uzaklaşmak ve kalabalıktan kaçmak istiyoruz. Trafikte sıkışıp kalmak yerine, su gibi akan bir yolda ilerlemek, korna sesleri yerine kuş cıvıltılarını dinlemek her zaman daha cazip geliyor. Kimi zaman yalnız başımıza, kimi zaman aile ve arkadaşlarımızla birlikte şehirden uzaklaşıp yeni yerler keşfetmek istiyoruz. Yoğun hayat temposundan uzaklaşmak istediğimiz böyle anlarda, kendimize uyumlu bir yol arkadaşı arıyoruz.10 yıldır 4×4 segmentinde aralıksız liderliğiyle dengeleri değiştiren Türkiye’nin SUV lideri Dacia Duster, geliştirilmiş 4×4 takip sistemi, 8’’ dokunmatik ekranı, Apple Carplay ve Media Nav multimedya sistemi ile tüm hedeflerimize konforlu, güvenli ve performanstan ödün vermeden ulaşmamızı sağlıyor. Fiyat performans verimliliği, düşük yakıt tüketimi ve tüm donanımıyla Dacia Duster, her türlü seyahat planımıza ortak oluyor ve geriye sadece yolun keyfini çıkartmak kalıyor.

Bir otomobil alırken yakıt ekonomisi en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri. Söz konusu otomobil olduğunda, seçim yaparken birçoğumuz ikilemler arasında kalıyoruz. Alacağımız otomobilin teknolojik ayrıntılarla donatılmış olması, konforu ve tasarımına önem verirken, ayrıca performanstan ödün vermeden düşük yakıt tüketimi olan otomobiller arıyoruz. Dikkat çekici tasarımı ve donanımıyla Türkiye’nin en düşük yakıt tüketimine sahip otomobili Dacia Duster ECO-G, 1 kilometrede sadece 1 TL ile arazide ve şehirde tüm maceralarımıza eşlik etmeye hazır.

Konforlu Bir Yolculuk İçin: Dacia Duster Safkan SUV

Dacia Duster’ın özellikleri, eşsiz bir SUV deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Direksiyonun başına geçtiğinizde yanal eğim, zemin eğim ölçer, pusula ve yükseklik ölçer ile bir arazide bilmek isteyeceğiniz tüm bilgilere erişebiliyorsunuz. Ayrıca Dacia Duster, yol tutuşu ve 4×4 takip sistemiyle; çamurlu patika, karla kaplı yol ve zor arazi koşullarına da her zaman hazır.

Dacia Duster’ın ön ve arka tarafında toplamda 4 USB girişi, bardak tutucu ve saklama alanları bulunuyor. Ergonomik orta konsol ve otomatik klima yolculuğu daha konforlu bir hale getirirken; acil fren sistemi, hız sabitleyici ve sınırlayıcı gibi donanımlar ise güvenlikten taviz vermiyor. Atletik ve estetik tasarımıyla dikkat çeken Dacia Duster, düşük yakıt tüketimi ile performanstan ödün vermeden fark yaratırken, yokuş iniş ve kalkış destek sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor.

Duster’ın özellikleri bunlarla da sınırlı değil! Ön, arka ve yanlarda yer alan 4 kamera sayesinde 360° kamera sistemiyle daha hassas manevra yapmanıza olanak sağlayarak park etmeyi kolaylaştırıyor. Eller Serbest Dacia kart sistemi ile, araca kolayca giriş yapmanızı sağlıyor. Arama yapma, GPS rotası başlatma gibi farklı özelliklere sahip 8’’ dokunmatik ekran, yolculuğunuzun daha zevkli geçmesine imkan veriyor.

Şehirden uzaklaşmak, yeni yerler keşfetmek ve kuş cıvıltılarına eşlik etmek için, Dacia Duster ile eşsiz bir SUV deneyimi yaşayabilir, düşük yakıt tüketimi sayesinde performanstan ödün vermeden sürüş deneyimi ve konforu en yüksek seviyede deneyimleyebilirsiniz. Herkesin ihtiyaç duyduğu en iyi yol arkadaşı Duster ile eşsiz bir yolculuk deneyimi yaşayın! Üstelik Ağustos ayına özel Dacia Duster şimdi al 2023’te öde fırsatıyla! Detaylı bilgi almak için tıklayın.