Sabah kahvesini hızlıca yudumlayan, köpeklerini gezdiren ve günün koşturmacasının ardından davetli olduğu etkinliğe yetişen bir Jennifer Lawrence! Evet, Longines’nin bize kendimizi bir rom-com’un içinde gibi hissettiren yeni reklam filminden söz ediyoruz. Çağdaş stil öncüsü Jennifer Lawrence’ı ve Longines’i bu denli kendimizle özdeşleştirilebilir bulmamızın nedeni modern yaşamın temposunu anlayan gerçekçi bir çizgiye sahip olmaları. Gelin Longines’in “Zarafet bir tavırdır.” mottosundan ve Mini DolceVita‘dan ilhamla modern ve klasiği harmanlayan dinamik stil kodlarına göz atalım.

Audrey Hepburn, Prenses Diana, Grace Kelly… Bu isimleri yaşadıkları zamanın bu denli ötesine taşıyan ve stil idolü olarak anılmalarını sağlayan şey nedir? Bizce yanıt; alçakgönüllü lüksün kusursuz birer örneği olmaları! Onların alışveriş ya da yürüyüş yaparken çekilmiş fotoğraflarına baktığımızda, bugün de benzer şeyler giyebilmenin mümkün olduğunu fark edip şaşırıyoruz. Oysaki bu durum son derece normal çünkü aslında zamansız bir stil için karmaşık kodlara ihtiyacımız yok. Sade ve kullanışlı parçalar ile onlara eşlik edecek zarif aksesuarlar yeterli. İşte Longines‘in Mini Dolce Vita‘sı da tam olarak bu anlayışı benimsiyor ve hikayesini Jennifer Lawrence’ın dinamik stili üzerinden anlatıyor.

Lawrance’den ilhamla tipik bir gününüzü gözünüzün önüne getirin: Yoğun bir koşuşturmaca ve yaşamı işten ibaret kılmama konusundaki ısrarımızın göstergesi olarak ayakta tuttuğumuz sosyal yaşamımız! Dinamik bir rutinle uyumlanırken stilimizin zarafetini görünür kılan şey: Ufak detayların ta kendisi. Hem günün dinamizmine hem de gecenin şıklığına uyum sağlayabilen saatler de bu denklemin çözüm noktası. Mini Dolce Vita ise bunu bir adım daha ileri götürüyor ve bizi mücevher saat kavramıyla tanıştırıyor.

Modern ve klasiği harmanlayan Mini DolceVita, sade tasarımı, zamansız ve estetik modelleriyle Longines’in alçakgönüllü lüks ve çağdaş zarafet anlayışını yansıtıyor. 198 adet baklası sayesinde saatin mücevherli ruhunu güçlendiren ve olağanüstü kullanıcı konforu sunan yeni tasarım paslanmaz çelik bilezikle sunuluyor. 1997 tarihli orijinal DolceVita koleksiyonundan ilham alan saatler, “Zarafet bir tavırdır” sloganını doğuran köklerine sadık kalırken aynı zamanda güncel stil kodlarına uyumlanarak hikayeyi yeni nesiller için yeniden yazıyor.

Hem pırlanta detaylı hem de pırlantasız, sade modelleri bir arada sunarak çeşitlilik ihtiyacımıza yanıt veren koleksiyonundaki modellerin her biri, Longines ruhuyla özdeşleşmiş zarafetin ve tatlı İtalyan yaşamının güçlü birer yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Pırlanta detaylı modeller Ivory White, Mint Green, Blossom Pink ve Serene Blue olmak üzere dört farklı çarpıcı ve trend renkte sunuluyor. Dikdörtgen Roma kadranın çevresiyle aynı renk kayışlar, meneviş efektli iç kareyle etkileyici bir zıtlık oluşturuyor. Yaldızlı Roma rakamları ve ibreler, üç boyutlu hissi yaratarak benzersiz estetik görünümü tamamlıyor. O halde gelin, dinamik ve enerjik kadınlar için tasarlanmış Mini DolceVita serisine yakından bakmak üzere sizi buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Longines