Basit bir temizliği sıkı bir crossfit antrenmanına dönüştürdüğünüz olur mu? Cevabı gözünüzün önüne getirmek için emiş gücü yeterli olmayan süpürgelerle verdiğiniz mücadeleyi hatırlayın. İşte bir önceki nesil kablosuz süpürgelere kıyasla teknoloji anlamında daha gelişmiş ve daha güçlü olan Gen5detect™ temizlik sürecini çok daha kolay ve pratik bir hale dönüştürmeyi hedefliyor.

Sevdiklerimiz ve evcil hayvanlarımızla paylaştığımız evlerimiz, yazın sona ermesiyle birlikte yeniden en çok zaman geçirdiğimiz yerler olma rütbesine kavuşuyor. Evlerimiz aynı zamanda ofisimiz, yoga stüdyomuz ve bazen de sanat atölyemiz! Durum böyleyken konu temizlik olduğunda da güçlü ve etkili çözümlere ihtiyaç duyuyoruz.

Gen5detect™ da Dyson’ın en güçlü, HEPA filtreli kablosuz süpürgesi olarak, ultra ince partikülleri bile %99.9 oranında yakalama ve hapsetme konusunda yardımımıza koşuyor. Yeni Fluffy ™ Optic Temizleme Başlığı, doğru açıyla yerleştirilmiş ışık teknolojisi sayesinde sert zeminlerde iki kat daha fazla görünmeyen tozu açığa çıkarıyor ve bütün evde derinlemesine temizlik sağlıyor. Üstelik 280AW’lık emiş gücüne sahip olmanın yanı sıra entegre toz alma ve aralık temizleme başlığı ile el süpürgesine kolayca dönüşüyor ve emiş gücünden ödün vermiyor.

Konu pratik bir temizlik olduğunda Gen5detect™, tek düğmeli güç kontrolü, tüm evi rahatça temizlemek için yeniden tasarlanmış tutma kolu ve 70 dakika emiş gücü ile ön plana çıkıyor. Ayrıca Dyson’ın şimdiye kadarki en uzun çalışma süresine sahip üyesi ve elbette farklı görevler için tasarlanmış farklı başlıklara sahip! Böylece de temizliği bir zorluk olmaktan çıkarıp bütün evi pratik bir şekilde temizleyebilmemizi sağlıyor.

O halde gelin sizi Dyson teknolojisinden doğan pratik, yüksek emiş gücüne sahip, yeni nesil bir temizlik deneyimine bir adım daha yaklaşmak üzere buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Dyson