Vikipedia’da okuduğum verilere göre kültürel değişikliklere uğrayan sanatın tanımı hala tartışılmakta! Bence yaratılan ve hayal gücü unsuru olan her şey sanat… Art, artificial kelimesinden ‘yapay’ demek sanat ise Arapça kökenli suni =yapay kelimesinden geliyor! Bu durumda sanat yapay mı? Yapaylık konusuna şu nedenle katılmıyorum; Sanatın Duyguların Dışavurumu Olduğu Görüşüne inananlardanım. Duygular doğal ise; sanat da doğaldır kuramı beynimde dönüyor!

ASOS İNSANINA BAYILIYORUM!

Böyle biraz androjen, biraz deli dolu biraz bipolar! Erkeği de kadını da bambaşka! Asla çizgisinden sapmayan o ne derse o’cu… Erkeklerin kasketlerinde ve trikolarında sık karşılaştığım rengarenklik yoruma açık değil.

TIRNAK SANATI

INCOCO markası gündemimize bir göktaşı gibi düştü. Yine ve yeni Bilstore’un bünyesine katılan bu sticker ojeleri ben de deneyenlerdenim…

KENDİN TASARLA KENDİN KULLAN

Bu tarz ürünlerle ilk kez yurt dışında bir hoparlör alırken karşılaşmıştım. Geri dönüşümlü kartondan yapılma mini hoparlörün üzerini kendim boyayıp ‘Create your own’ akımına ayak uydurmuştum. Şimdi ise bu akımın yayıldığını görmek güzel… Lomography’nin beğenilen modellerinden Sardina’nın özel koleksiyonu için çiziktirmeye ne dersiniz? Bilstore online shop’a tık tık!

Longchamp’da da rengini seç, modelini seç kendine internasyonel bir koleksiyon yarat! Jeremy Scott da bu kervanda…

ADIDAS’IN SOKAK MODASINI SOLLAYAN NIKE

Taytlar yaz-kış, her mevsimin vazgeçilmezi ya işte bu nedenle Nike atakta.

TIRNAKLARDAN SAÇLARA

Bence saçlarını en iyi şekilden şekle sokan kişi Rihanna. O şekilden şekle sokarken bize de kalıcı olmayan renkli spraylerle belki de boyamak düşer. Sanatı saçına kazı!

SEVGİLİLER GÜNÜ ÜZERİMİZDEN GEÇTİ!

Evet geçti diyorum, çünkü uzakta olanları düşünüyorum. Tabii bana da ancak boşlukları doldurmak düşüyor. Blank Tee sağ olsun!

YAZ GELSİN ARTIK

Hayatımda yeniliklere kapı açtığım şu dönemlerde yaz gelse iyi olur, içim renklenir. İşte yazı düşünürken gözüme takılanlar; Rag&Bone Ceket, Mara Hoffman Bikini ve dahası…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN