Teknoloji alışverişi yaparken, alanında uzman kişilere danışıp fikir almak istediğiniz oldu mu? Cevabınız evetse, içinizi rahatlatacak bir haberimiz var. Apple’ın Türkiye’deki Premium Reseller’ı Troy, müşteri memnuniyetine verdiği önemi alışverişinizin her aşamasında gözler önüne seriyor ve Apple ürünlerinin kalitesine yakışan premium bir hizmet sunuyor. Uzman Apple kadrosu, müşterilerini dost gibi ağırlayıp teknoloji alışverişini keyifli ve güvenilir bir hale getirme konusunda çok kararlı!

Teknoloji alışverişi söz konusu olduğunda, aklımıza takılan tüm soruların yanıtlanabileceği ve bize yol gösterecek mağazalar bulmak istiyoruz. Özellikle alacağımız ürün hakkında yeterli teknik bilgiye sahip değilsek, uzman kişilerin görüş ve önerilerine daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Troy, 30 yıllık deneyimi ve eğitimli uzman kadrosuyla tüm sorularımızın cevabını doğru kaynaktan almamıza aracılık ediyor. Troy mağazalarında, ihtiyacınıza yönelik çözümler sunan uzman Apple kadrosu, yalnızca satış yapmakla kalmıyor, ürün elinize ulaştıktan sonra oluşabilecek her türlü sorun için sürekli teknik servis hizmetini de vadediyor. 

Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren Troy mağazaları, Apple ürünlerinin 2 yıllık garantisine ek olarak, ürünlerin garanti sürelerini ve ömürlerini uzatan çözüm paketleriyle de ayrıca destek oluyor. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan uzman Apple kadrosu, Troy’un artılarını sunarak, ürününüz hakkında her türlü bilgiye kolayca ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Troy yalnızca mağaza olarak değil, aynı zamanda online sitesi troyestore.com ile de tüm Türkiye’ye Apple dünyasının kapılarını aralıyor. Mağazaya gitme fırsatı bulamayanlar için, ürünlerin elinize ulaşma sürecinde tüm bilgi akışını eksiksiz sağlıyor, Fırsatlar köşesinde indirimli ürünleri sunarak avantajlar elde etmenize olanak veriyor. Müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulduğu bu süreçte, bize sadece seçenekler arasından tercih yapmak ve güvenilir alışverişin tadını çıkartmak kalıyor. 

Hayallerinizin ötesinde bir Apple deneyimi yaşamak için, ‘İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda’ mottosuyla hareket eden, müşterilerini doğru danışmanlık ile ihtiyacı olan en doğru ürünle buluşturan, hem satın alma, hem de satış sonrası teknik süreçte uzman personelleriyle hizmet veren Troy mağazalarını en yakın zamanda ziyaret etmenizi öneriyoruz. Detaylı bilgi almak için tıklayın.