Birbirinden keyifli kültür-sanat etkinliklerini bizlerle buluşturan Moda Sahnesi, bu sefer de bizleri 18 Aralık’taki Herkes Tek etkinliğine davet ediyor. Gerek sanatçı kadrosuyla gerek konsepti ile bize unutulmaz bir gece yaşatacak olan Herkes Tek etkinliğine gelin, yakından bakalım!

Herkes Tek Moda Sahnesi’nde | Fotoğraf: Mark Angelo Sampan (Pexels.com)

Moda Sahnesi, pandemi koşullarından dolayı 28 Ocak’ta online olarak gerçekleşen Herkes Tek performansları için kapılarını tekrardan açıyor!  Üstelik bu sefer online olarak da değil… Bu konser, pandemi ile beraber iyice artan; birlikte dans etme, eğlenme, şarkılar söyleme arzumuzu doyuracak bir şekilde, fiziki olarak gerçekleşiyor. Adını sanatçıların sahnede 15’er dakikalık solo performanslarından alan, Olmadı Kaçarız ve HOOD Base işbirliği ile düzenlenen Herkes Tek, 10 sanatçı ile bizleri buluşturarak, bize unutulmaz bir gece sunuyor. Peki 18 Aralık gecesi Moda Sahnesi’nin 360 derecelik sahnesinde bizimle buluşacak, şarkılarını dinleyeceğimiz, dinlerken dans edeceğimiz sanatçılar kimler?

Sunumunun Melikşah Altuntaş tarafından gerçekleşeceği Herkes Tek gecesinin kadrosunda; Dilan Balkay, Eftalya Yağcı, Ercan Kutlu, Evdeki Saat grubunun üyesi Eren Alıcı, Hakan Kurşun, Melike Şahin, Mert Demir, Palmiyeler grubunun üyesi Mertcan Mertbilek, Nejat Yavaşoğulları ve Seda Erciyes yer alıyor. Fakat böyle okuyunca aklınıza alışılagelmiş kolektif konser konseptleri gelmesin çünkü işin aslı, Herkes Tek’te işler biraz daha farklı işliyor, nasıl mı?

Herkes Tek Moda Sahnesi’nde | Fotoğraf: Instagram @modasahnesi

Herkes Tek’in alışılagelmiş konser konseptlerinden ayrılan yönü ise, genelde sahnede grupları ve ekipleri ile birlikte izlemeye alışık olduğumuz sanatçıların solo performanslarının ve şarkılarının en yalın halleri ile deneyimleyecek olmamız. Bunun yanı sıra, sahne sıralamasının kura ile yapıldığı ve uzun zamandır müzik icra eden sanatçılarla genç sanatçıların bir araya geldiği bu gecede, sanatın tüm basmakalıp beklentilerden bağımsız bir şekilde var olabileceğine de şahit oluyoruz.

Dahası, birbirinden farklı tarzdaki 10 sanatçının solo performanslarını deneyimledikten sonra Herkes Tek etkinliği bununla da kalmıyor. Gecenin sonunda gerçekleşecek olan After Party’de FOIL bizleri karşılıyor ve böylelikle müziğin, dansın ve eğlencenin iç içe geçtiği gece, daha da unutulmaz bir hale geliyor.

Siz de eğer 18 Aralık gecesi birbirinden farklı tarzdaki 10 sanatçının unutulmaz solo performanslarını izlemek, müzik, dans, eğlence dolu anlar ve anılar biriktirmek istiyorsanız, Moda Sahnesi’nde gerçekleşecek olan Herkes Tek etkinliğinin sizin için de ideal bir seçim olacağını düşünüyorum dilerseniz buraya tıklayarak bilet satın alabilirsiniz.

Kapak Fotoğrafı: Harrison Haines (Pexels.com)

İlginizi çekebilir: Ezgi Cenk’ten Başak Demir (Eusa) Röportajı