Bugün bazı ikililerden bahsetmek istiyoruz size. Birbirinden ayrı düşünülemeyen, koskoca dünyada dönüp dolaşıp birbirini bulmuş veya birini gördüğümüzde diğerini sormadan edemediğimiz ikililerden. Ne diyordu Forrest Gump? “O günden itibaren Jenny ve ben hep birlikte olduk, bezelye ve havuç gibi.” Sinemada Yavuz Turgul ile Şener Şen, futbolda Arçil ile Şota, müzikte Oya ile Bora, televizyonda Süheyl ile Behzat ve en sevdiğimizi sona sakladık. Yemek ile kahve! Yemek ve kahve ikilisini birbirinden ayrı düşünemeyen Samsung, harika bir kampanyayla karşımızda. Seçili Samsung buzdolabı alımlarımıza WMF Stelio Aroma Filtre Kahve Makinesi hediye fırsatı sunan bu kampanyanın detaylarına yakından bakalım.

Kampanyada Neler Var?

İlk olarak yıllardır dayanıklılığına, teknolojisine ve şıklığına güvendiğimiz Samsung’un seçili buzdolaplarına göz atalım. 20 yıl Digital Inverter Kompresör Garantisi veren buzdolabı modellerinden favorimizin yanında, Cam karaflı, Mat Cromargan yüzeye sahip WMF Stelio Aroma Filtre Kahve Makinesi hediye fırsatından yararlanıyoruz. Cam karaflı, Mat Cromargan® yüzeyi ve siyah kontürleriyle WMF Stelio serisinin çok şık bir parçası olan makine ile kahve keyfimizi WMF’in lezzet uzmanlığına emanet edebiliriz. Kampanya koşullarını buradan inceleyebilirsiniz. 

WMF Stelio Aroma Filtre Kahve Makinesi

Bunun yanında bir kampanya fırsatımız daha var. Seçili Samsung ürünlerinden üçlü set oluşturduğumuzda; Samsung 43” Smart Ekran TV, robot süpürge veya derin dondurucu seçeneklerinden istediğimizi hediye olarak kazanma fırsatını yakalıyoruz. Üçlü set oluşturma hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yenilenme Dönemi Resmi Olarak Başladı

Bize sorarsanız bir yılda aslında iki yılbaşı var. Biri yıl sonu kutlanan klasik yılbaşı, diğeri ise ev & iş ve okul değiştirme, yenileme dönemi olan ekim ayı. Yenilemeyi düşündüğümüz her şeyi tatil dönüşüne bırakıp, değişimi kurmaya başlarız. Bu yüzden tam da bu dönemlerde içimizi bir heyecan kaplıyor. Samsung’un kampanyası ise kesinlikle evde lezzet ve teknoloji rüzgarı estirecek gibi görünüyor.

Yenilenme dönemini Samsung’un yüksek teknolojisiyle başlatın, mutlu ekimler!