Yoğun bir günün ardından evde kendimize ve sevdiklerimize ayırdığımız vakti çok önemsiyoruz. Gündemi takip etmek, işlerimizi halletmek, bir araya gelip film veya maç izlemek derken çoğumuzun evdeki vaktinin büyük bir kısmı televizyon etrafında şekilleniyor. İyi görüntü kalitesi ile bizi film evrenlerine adeta oyuncuymuşuz gibi konuk eden ve ses kalitesiyle maçları stadyumdan izliyormuşuz gibi hissettiren Samsung’un Neo QLED teknolojisi ve Smart TV özellikleri, evimizin konforunda sanata ve dünyaya açılan kapımız oluyor.

Samsung Neo QLED 8K

Arkadaşlarınızla geçireceğiniz heyecan verici bir film veya maç gecesini hayal edin. Kapınız çaldıkça eviniz kahkaha sesleri ile doluyor ve sohbetinize orta sehpada bulunan atıştırmalıklar eşlik ediyor. Birden televizyondan beklediğiniz ses geliyor ve hepiniz gecenize başlamak adına koltuklarınızda doğruluyorsunuz. Sevdiklerinizle geçirdiğiniz bu özel geceyi Samsung Neo QLED 8K televizyonlar ile maksimuma ulaşan bir seyir keyfine çevirmeye ne dersiniz?

Evinizin Konforunda Sinematik Görüntü Kalitesi.

Bu nasıl mı oluyor? Yapay zekâ destekli Neo QLED teknolojisi, ultra hassas kontrast özelliğiyle tüm gizli detayları ortaya çıkarıyor. Normal Quantum Matrix teknolojisine kıyasla 1,5 kat daha fazla aydınlatma alanına sahip olan Samsung Neo QLED 8K, en karanlık siyahlarda ve en saf beyazlarda ayrıntılara net bir şekilde tanıklık edebilmemizi sağlıyor. Neredeyse görünmez çerçevesiyle çok daha keyifli bir izleme deneyimi yaşatan Samsung Neo QLED 8K TV, ayrıca QN900C modelinde tüm içerikleri 64 nöral ağın sunduğu kristal netliğindeki 8K kalitesi ile izlememizi sağlıyor. Bu şekilde Nöral Quantum İşlemci 8K’nın yapay zekâ ile görüntü ölçekleme teknolojisi, içeriklerimize sınırsız bir derinlik ve keskinlik katıyor.

Neo QLED teknolojisinin ayrıntıları yakalama yeteneği, görüntü kalitesi ile de sınırlı değil. Yeni üst kanal hoparlörleri ile üst düzey sinematik ses deneyimini evimize taşıyan Neo QLED, sahip olduğu Dolby Atmos üç boyutlu ses teknolojisi sayesinde netlik ve derinlik özellikleriyle seslerdeki tüm ayrıntıları fark etmemizi sağlıyor. SpaceFit teknolojisi, televizyonu nereye taşırsak taşıyalım, ortamı analiz ederek televizyonun ses ayarlarını otomatik bir şekilde yeni ortama göre güncelliyor.

Bu ses deneyiminin dozunu arttırmak ve deneyiminizi heybetli bir konser salonuna veya maçın heyecanını ikiye katlayan bir stadyuma dönüştürmek isterseniz sizi 31 Mayıs’a kadar devam eden seçili Neo QLED 8K alımlarında Soundbar hediyesi bekliyor!

Minimalizmle Gelişen Muhteşem Sonsuz Tasarım!

Evimize ve yaşantımıza dahil ettiğimiz ürünlerin hayat felsefemiz ile paralellik göstermesi çok önemli! Samsung Neo QLED 8K’nın sonsuz tasarımı, evimizde zamansız bir şıklık yaramayı amaçlıyor. Ultra ince çerçeve boyunca neredeyse tamamen kaybolan siyah kenarlar, bizi tamamen saran bir izleme deneyimi için engelleri kaldırıyor. Eğer siz de bizim gibi evinizde kablo görmekten rahatsız oluyorsanız televizyonunuzun bulunduğu ortam nasıl olursa olsun kablo kalabalığını engelleyen Takılabilir One Connect’in favoriniz olacağınıza eminiz! Ayrıca opsiyonel olarak satın alabileceğiniz Slim Fit TV Askı Aparatı, televizyonumuzun duvara çok yakın bir şekilde monte edilmesine de olanak sağlıyor.

Smart TV Hayatınıza Güç Katıyor.

Gelelim, Samsung Neo QLED 8K’nın hayatımıza güç katacak en eğlenceli özelliklerine: 

_Süper ultra geniş görüntüsü ve Gamebar özelliği ile istatistiklere gerçek zamanlı erişim imkânı sunan Neo QLED 8K, QN900C modelindeki Düşük Gecikme Modu (ALLM) sayesinde komutlarımızı hiç gecikme yaşatmadan ekrana yansıtıyor ve oyun keyfini maksimuma çıkarıyor. FreeSync Premium Pro, grafikleri olması gereken hızda ilerletirken; Motion Xcelerator Turbo Pro 144hz yenileme hızıyla 4K çözünürlüğü destekliyor.

_Netflix, Disney+, Apple TV+ ve benzeri tüm yayın platformlara kolay erişim sağlayan Smart TV’nin bir diğer önemli kullanım alanı ise QN800C ve QN900C modellerinde sunulan çoklu izleme ekranı. Bir ekranda aynı anda 4 ayrı içerik oynatmamızı sağlayan çoklu izleme ekranı, futbol, basketbol, voleybol gibi spor turnuvalarında farklı maçları aynı anda takip edebilmemizi sağlarken, ekranı en verimli şekilde kullanıyor. 

_Kullanıcılara sınırsız bir deneyim yaşatan Smart TV özellikleri içerisinde, Slim Fit kamera ile eğitmenler eşliğinde meditasyon, yüksek yoğunluklu antrenmanlar ve farklı egzersiz programlarına katılma imkânı da bulunuyor. Home office çalışanlar, akıllı telefonu TV’ye bağlama özelliği sayesinde çalışma dosyalarına erişebiliyor ve Görüntülü Çağrı Uygulaması sayesinde görüntülü toplantılarını Samsung Neo QLED 8K ekranından yapabiliyor.

_Samsung Neo QLED 8K’nınSmartThings özelliği sayesinde evimizdeki bütün akıllı cihazlara tek bir ekrandan bağlanma imkânımız bulunuyor. Akıllı sisteme sahip olan klimalarımızı, beyaz ev eşyalarımızı, ışık ve sis sistemlerimizi televizyonun ekranından hızlıca yönlendirebiliyoruz. Ayrıca SolarCell Remote’un (uzaktan kumanda) sesli asistanı, televizyonu hızlı bir şekilde yönlendirmemize yardımcı oluyor.

Siz de hak ettiğiniz ses ve görüntü kalitesine bir an önce ulaşmak istiyorsanız, harekete geçmenin tam zamanı! Detaylı bilgi almak ve 31 Mayıs’a kadar devam eden seçili Neo QLED 8K alımlarında Soundbar hediyesi kampanyasından faydalanmak için tıklayın.