Yaz günlerinin sonuna yaklaşıyor olabiliriz, peki ya sizce heyecanla beklediğimiz Schweppes etkinlikleri durur mu? Evet, çok renkli ve sürprizlerle dolu etkinliklerle yaz boyu bizlerle birlikte olan Schweppes, Eylül ayında da yine capcanlı bir festival ile karşımızda: İstanbul Rooftop Festival! Gelin, etkinliğin detaylarına yakından bakalım.

Schweppes ile İstanbul Rooftop Festival: Eylül Ayında Sizlerle!
Schweppes ile İstanbul Rooftop Festival: Eylül Ayında Sizlerle!

Hepimiz için yaz aylarına müthiş bir dinamizm ve eğlence katan, bizlere keyifle sosyalleşirken kokteyl ve mocktail’lerin keşif dolu dünyasına adım atma fırsatı sunan Schweppes etkinliklerinin bir yenisi de Eylül ayında geliyor. 7 Eylül Cumartesi günü her sene heyecanla beklediğimiz, bu yıl 5.’si düzenlenecek olan, hepimiz için artık bir sonbahar klasiği niteliğindeki İstanbul Rooftop Festivali‘nde buluşuyoruz!

İyi müzik, dans ve eğlenceyi saat 14:00‘te deneyimlemeye başlayacağımız festivalde Schweppes’in birbirinden özgün ve yaratıcı kokteyl ve mocktail’lerini tadarken, 40’tan fazla heyecan veren ismin bu sene 12 terasta birden gerçekleştireceği performanslarını izleyebilirsiniz. Gece 03:00‘e kadar tüm coşkusu ve enerjisiyle devam ederek, aynı zamanda tüm teraslarda farklı zamanlarda yapılması planlanan aktivitelere de ev sahipliği yapacak olan festivalin gerçekleşeceği mekanlar ise şöyle; Anton Pera, Barcelo İstanbul, Klein Garten, Mentha, Monkey Bar, Nest, Sky Pera Bar, Swissôtel 16 Roof ve W Secret Garden. Merak edenler için, ziyaretçilerine unutulmaz bir festival deneyimi yaşatmaya hazırlanan festivalin after hour’larının Klein ve Flamme‘da gerçekleşeceğini de ekleyelim.

Siz de İstanbul Rooftop Festivali’nde, tüm Schweppes etkinliklerinde olduğu gibi yeni lezzet keşifleri yapabilir, eğlenceye doyabilirsiniz! Enerji, müzik, lezzet ve keşif dolu bu akşam için bir an önce yerinizi alın deriz.

İlginizi çekebilir: İstanbul’un En İyi Kokteyl Mekanları